Шкаф за чевли

8.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8

Опис на производот:

Боја: Винтиџ кафеава/црна
Материјал: Дрвена иверица, челик
Големина: 60 x 30 x 130 cm
Тежина: 20,6 кг.
Макс. површинско оптоварување: 20 kg.
Макс. оптоварување на преградата: 5 kg

за-обувки

Плакар за чевли

 

 

 

plakar

plakari

 

 

шкаф за обувки цени

Чувајте ги чевлите подалеку од видното поле
Влегувањето во вашиот дом треба да биде најрелаксирачкиот дел од денот. Но, ако вашиот влез е преполн со чевли, тоа може да биде поинаква приказна. Средете го вашиот влез со овој организатор за складирање чевли и оставете го секој момент кога ќе влезете во вашиот дом да биде релаксирачки.

3 прегради
За некои од нас, можеби имаме повеќе чевли отколку што сакаме да признаеме. И тоа е во ред, но клучно е да се одржуваат организирани. Овој организатор за чевли доаѓа со 3 затворени прегради за да ги држите под контрола 15-18 пара чевли во вашиот влез за да имате многу простор за вашата колекција.

Ви треба малку дополнителна помош?
Овој организатор за чевли држи повеќе од обични чевли. Користете ги горните две полици за клучеви, паричници и се друго што ви треба додека излегувате од вратата. Сега нема да мора да трчате низ куќата барајќи го она што ви треба.

Содржина на пакетот:

1 x шкаф за чевли
1 x пакување додатоци
1 x заштита против навалување
1 x Инструкции

3 мислења за Шкаф за чевли

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Склопувањето беше супер лесно, сè е нумерирано и совршено се вклопува. Изглед...Повеќе
  Склопувањето беше супер лесно, сè е нумерирано и совршено се вклопува. Изгледа одлично, целосно задоволно. Можам само да препорачам.
  Apsolutno go preporacuvam proizvodot, vredi!
  Шкаф за чевли photo review
  Proizvodot mi pristigna se e vo najdobar red, vi blagodaram.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Шкаф за чевли
  Шкаф за чевли

  8.299 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LBS101B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart