Шкаф за чевли

5.199 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: винтиџ кафеава.
Материјал: иверица.
Димензии: 24 x 60 x 139 cm
Тежина: 24,7 кг.
Максимален капацитет на оптоварување: 75 kg.

полица за чевли

шкафПространа и разноврсна: овој шкаф за чевли може да собере 14-18 пара чевли. Благодарение на отворената преграда, имате простор и за растенија, фотографии или сувенири, така што вашиот простор не само што ќе биде организиран, туку и уникатен.

Прилагодлив и заштедува простор: со отстранливи и 3-насочни прилагодливи прегради, овој ормар за чевли може целосно да се прилагоди на вашите потреби и различни типови на чевли.

Потпрете се на издржливоста: Направена од висококвалитетни, цврсти панели и опремена со заден ѕид за заштита од прашина и инсекти, оваа полица за чевли е безбедно засолниште за вашите чевли.

Елегантен и рафиниран: овој шкаф за складирање во ходникот ја надминува чистата функционалност со својот елегантен дизајн и минималистичка естетика.

Склопување без напор: со нашите илустрирани упатства чекор-по-чекор, склопувањето е детска игра. За само околу 30 минути имате функционален додаток на вашиот простор.

шкаф за чевли

ормар за чевли

комода за чевли

сандаче за чевли

Содржина на пакетот:
– 1 x шкаф за чевли
– 1 x пакет додатоци
– 1 x заштита од навалување
– 1 x инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за чевли
Шкаф за чевли

5.199 ден

Нема на залиха

SKU: LBC046B01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart