Шкаф за чевли LBC030X01

6.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: Иверица
Големина на производот: 60 x 24 x 120 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 21,5 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 10 kg

kabinet za cevli

skaf za hodnik Овој шкаф за складирање на чевли го максимизира вертикалниот простор додека одржува лесен пристап до чевлите за да го олесни избезуменото чувство од понеделник наутро; кога е затворен.

Дизајниран со 3 двојни фиоки за преклопување, паметниот шкаф за чевли лесно собира 18 пара женски или 12 машки чевли; чизми до глужд и високи потпетици? Не плашете се, само отстранете го прилагодливиот делител во секоја фиока!

Цврстата структура е поврзана со завртки 3-во-1, што ги елиминира отстапувањата и пукнатините предизвикани од завртките за самопреслушување и ја обезбедува нејзината цврстина во наредните години; комплетот против врвови дополнително ја подобрува целокупната стабилност.

ШТО ДОБИВАТЕ: 3-степениот шкаф за чевли со преклопни врати и тенок дизајн за вашата колекција чевли, нумерирани делови за лесно склопување и едноставен начин да го средите влезот, спалната соба или плакарот

skaf za cevli

skaf za cevli mebel vi

организатор за чевли

kabineti za cevli forma nova

Дизајн на отварање надолу – Паметните фиоки на преклоп го прават парче што заштедува простор; делителот е прилагодлив и отстранлив.

шкаф за обувки

Удобна рачка – Секоја фиока има пригодна рачка за лесно отворање на вратите.

skaf za obuvki

Рустикален акцент – Внесете го вашиот простор со мал рустикален шарм и создадете пријатна атмосфера со овој волшебен кабинет за чевли.

organizator za cevliСодржина на пакетот:
– 1 x Шкаф за чевли
– 1 x комплет за додатоци
– 1 x инструкции 

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за чевли LBC030X01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за чевли LBC030X01
Шкаф за чевли LBC030X01

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Организатор за чевли со 8 нивоа

Организатор за чевли со 8 нивоа

5.399 ден
(0)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
Шкаф за чевли

Шкаф за чевли

8.299 ден
(3)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за чевли

Шкаф за чевли LBS803B01

9.199 ден
(0)
Додај во кошница

Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

6.299 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LBC030X01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart