Шкаф за бања

5.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: бела и сива
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина)
Големина на производот: 30 x 60 x 80 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 13 кг
Макс. носивост на масата: 50 kg
Макс. капацитет на секоја прилагодлива полица: 15 kg

Шкаф за купатило

Се за бањаОвој шкаф за бања обезбедува дополнителен простор за чување на вашите секојдневни неопходни работи и одржување на вашата бања уредна и организирана.

Изработена е од издржливи природни влакна за долготрајна употреба, еколошка боја за да не му наштети на вашето семејство, совршен избор за вашата бања.

Внимателен дизајн: 2-те внатрешни полици со 3 прилагодливи висини ги задоволуваат различните потреби за складирање; затворената просторија за складирање со 2 врати ги чува вашите работи подалеку од прашина; 2-те хромирани метални копчиња го прават шкафот погоден за секојдневна употреба.

Водоотпорно и лесно склопување: Висококвалитетниот материјал ја издржува влажноста на бањата и ја спречува влагата; сите додатоци и детални упатства се вклучени, поставувањето е брзо.

skaf za banja

Ормари за купатило

Izrabotka na mebel za kupatilo

шкаф за бања

шкафови за бања

кабинет за бања

Практични копчиња – Сребрените копчиња на вратите придонесуваат за убавиот изглед и го олеснуваат отворањето и затворањето на вратите.

kabinet za banja

Скриени шарки – Шарките се сокриени за да го направат подниот кабинет лесен за око и елегантен.

kabineti za banja

Лесно се чисти – Површината на оваа единица за бања лесно се чисти – сè што ви треба за да ја исчистите е крпа.

шкаф за бањи

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за бања
1 x чанта за додатоци
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

 

 

 

Детали за производот: Шкаф за бања

Боја

Бела, Сива

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Шкаф за складирање

Шкаф за складирање

4.899 ден
(1)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Подов-шкаф цена

Шкаф за складирање

9.399 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ѕиден кабинет за бања

Ѕиден кабинет за бања

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.499 ден

SKU: BCB60W Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart