Шкаф за бања со огледало

7.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: бела
Материјали: иверица, челик, стакло
Димензии на кабинетот: 14,5 x 70 x 70 cm (Д x Ш x В)
Висина на светилката: 5 см
Тежина: 14,8 кг
Максимално оптоварување на врвот: 20 kg
Максимално  оптоварување на средната полица: 5 kg
Максимален капацитет на оптоварување на отворениот простор: 5 kg

се за бања шкафовиБарам дизајн: Го најдовте! Ставивме бела боја за да му дадеме малку шик на овој ѕиден шкаф за бања и додадовме решетки за повеќе модерност.

Го сакам со светлина: Овој шкаф за бања има долга LED светилка со кабел и прекинувач! Дава поголема јасност и многу помалку непријатни изненадувања кога ќе излезете надвор бидејќи вашата шминка изгледа исто како на директна сончева светлина!

Ми треба многу складирање: Тука имаме отворена преграда, шкаф со прилагодлива полица на 3 нивоа, потоа држач за четки и сл, па дури и држач за фен за коса!

Ми треба нешто солидно: Можете да сметате на овој мебел за бања! Направен од цврст челик и издржливи честички, овој цврст шкаф е тука да ве подготви наутро или навечер во годините што доаѓаат!

шкаф со огледало

елементи за бања

огледало за бања

шкафче

ормар за бања

огледала

Цврст и издржлив – Висококвалитетната иверица и цврстиот челик гарантираат долг работен век.

огледало

Метални шарки – Висококвалитетните шарки обезбедуваат непречено отворање и затворање.

шкафчиња

Лесно отворање на вратата – Има усна на дното, што го олеснува отворањето на вратата.

шкаф

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за бања со огледало
1 x тегла за складирање
1 x Држач за фен
1x комплет за монтирање
1x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за бања со огледало”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за бања со огледало
Шкаф за бања со огледало

7.699 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: BBK124W14 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart