Шкаф за бања

5.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: бела.
Материјал: МДФ (лесонит со средна густина), метални рачки.
Димензии: 30 x 70 x 64 cm
Големина на отворот за сифон: 20 x 15 cm.
Тежина: 18,7 кг.
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 91 kg.

шкаф

шкаф за бањаМногу простор за складирање: 2 прегради зад вратата на кабинетот, 3 странични големи фиоки, овој шкаф за мијалник ви нуди многу простор за складирање за уредување на приборот за бања, крпите итн.

Димензии – Големина на отворот на сифонот – 20cm x 15cm, големина на кабинетот – 30cm x 70cm x 64cm.

Стабилни и издржливи: робусните MDF панели и затворените делови за заштита на навалување му даваат на шкафот за бања добра стабилност и долг работен век.

Површина за лесна нега и практични стапала: површината на шкафот лесно се чисти, само треба да ја избришете со крпа. Нозете го штитат шкафот за бања од вода на подот.

Лесно се склопува: јасно означените поединечни делови и илустрираните упатства кои лесно се следат ви помагаат да го намонтирате овој шкаф за бања.

бањи

мебел за бања

бања

шкаф за бањи

Содржина на кутијата:
– 1 x шкаф за бања
– 2 x заштита од навалување.
– 1 x пакет додатоци.
– 1 x упатство

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за бања
Шкаф за бања

5.699 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: BBK503W10 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart