Шкаф за бања

6.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: мат бела
Материјал: Е1
-Оценка на МДФ (Влакно со средна густина)
Големина на производот: 60 x 30 x 80 cm
Тежина на производот: 13,1 кг
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 15 kg

бањи бањаСо чиста бела боја, ова парче мебел за бања носи освежувачка атмосфера.

Вашите креми и шампони се насекаде? Со 1 голем шкаф опремен со 1 прилагодлива полица со 5 опции за висина и 1 голема фиока, ќе можете да складирате голем број производи за убавина во овој шкаф со димензии 60 x 30 x 80 cm.

Бидејќи Ironwood.mk сака да го понуди најдоброто во вашиот дом, овој цврст и издржлив мебел од инженерство од дрво Е1 има извонреден финиш.

ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ: Со лесно разбирливи, илустрирани упатства и нумерирани делови, склопувањето на овој шкаф за бања никогаш не било толку лесно!

ШТО ДОБИВАТЕ: Стилски шкаф за складирање + сè што ви треба за лесно да го склопите + комплет против превртување за дополнителна сигурност + мека, смирувачка атмосфера = многу среќни моменти дома.

мебел за бања

мебел за бањња

шкаф за бања

плакар за бања

елементи за бања

Содржина на пакетот:

1 x Шкаф за бања
1 x Анти
– Комплет против превртување
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за бања
Шкаф за бања

6.799 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: BBC51WT Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart