Шкаф за бања BBK160X01

4.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: Иверица
Големина на производот: 40 x 30 x 167 cm
Тежина на производот: 19,3 кг
Вкупна максимална носивост: 15 kg

Шкаф за купатило цени

Шкаф за бања

podmijalnikУживајте во ефектот: винтиџ кафените дрвени тонови на овој висок кабинет обезбедуваат идеална сцена за тоалети во бањата, сувенири во дневната соба или вашите омилени книги во спалната соба.

Дали сакате целосно да го искористите аголот во вашиот стан? Тогаш овој кујнски кабинет со димензии 40 x 30 x 167 cm, кој заштедува простор, со 3 отворени прегради и 2 прилагодливи полици внатре е на ваша страна.

Изработен од висококвалитетен дрвен материјал, овој кабинет за бања ветува долг работен век. Ќе ја украсува вашата бања во наредните години.

Безбедноста е секако наш врвен приоритет. Затоа, овој шкаф за складирање е опремен со заштита од навалување, што му дава добра стабилност и го штити од превртување.

skafovi za kupatilo

podmivalnik

за под мивалник

комоди за бања

кабинет за бања

Практично копче – Го олеснува отворањето и затворањето на вратата од долниот кабинет.

практичен кабинет за бања

Магнет за врата -Магнетот ја одржува вратата на кабинетот затворена, но лесно се отвора.

golem skaf za banja

Долен кабинет – Ги чува дополнителните основни работи за бања подалеку од видното поле и далеку од прашина.

шкаф јуск

skafovi za kupatilo mkСодржина на пакетот:
– 1 x висок шкаф
– 1 x Анти Комплет против превртување
– 1 x комплет за склопување
– 1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф за бања BBK160X01”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф за бања BBK160X01
Шкаф за бања BBK160X01

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
skaf za banja

Шкаф за бања

5.499 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Шкаф со 4 фиоки и полица

Шкаф со 4 фиоки и полица

6.200 ден
(1)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ѕиден кабинет за бања

Ѕиден кабинет за бања

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

4.799 ден

Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: BBK160X01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart