Шкаф со две фиоки

6.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Форма: правоаголна
Големина на кабинетот: 44 x 42 x 66,5 cm
Тежина: 17,6 кг
Макс. Носивост: 50 kg
Тркала со вртливи 360° (кои ви дозволуваат да го движите каде што сакате).

2-те предни тркала имаат сопирачки кои можат да го заклучат кабинетот на место доколку е потребно.

Шкаф-с-две-чекмеджета-софијаДодавањето стил во вашата работна област е секогаш добра идеја за да го зголемите вашето чувство на среќа на работа. Додадете малку рустикален шарм и малку индустриски шмек – овој канцелариски кабинет ќе го осветли местото каде што се случува вашиот деловен успех.

Тајната на продуктивноста
Добро подредете ги вашите канцелариски датотеки и материјали. Печатач на врвот, налепници и спојувач на отворената полица, бележници и пенкала во горната фиока и закачени папки со датотеки на долната полица.

Подвижен кабинет за складирање
Каде би сакале да го поставите овој кабинет за поднесување документи? Опремен со 4 тркала, можете без напор да го движите на совршеното место кога и да одлучите. 2 сопирачки ќе помогнат да се одржи на место. Се разбира, можете да го промените мислењето во секое време.

Благодарение на паметната мешавина на материјали од тешко трошено инженерско дрво и робустен челик, овој валачки кабинет може да се пофали со високо ниво на стабилност и добра носивост, за да можете да работите со мир на умот.

Шкаф с две чекмеджета цени бг

Шкаф с две чекмеджета VASAGLE цени

Шкаф со фиоки ценi

Шкаф с две чекмеджета цени софија

skaf za kancelarija

Два предни тркалца од вкупно четирите се заклучуваат за да ја задржат кутијата со датотеки на место кога е потребно.

skaf za vo kancelarija

Функционална фиока за датотеки – Долната фиока за датотеки со прилагодлива висечка шина одговара на држачите за датотеки со големина А4 или буква.

шкаф за во канцеларија

Мазни слајдови – Квалитетните слајдови обезбедуваат непречено лизгање и излегување на фиоките, што го олеснува преземањето на она што ви треба.

Шкаф со две фиоки jusk

 

 

 

Содржина на пакетот:

1 x кабинет со две фиоки
1 x комплет додатоци
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф со две фиоки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шкаф со две фиоки
Шкаф со две фиоки

6.800 ден

Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: OFC71X Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart