Шкаф со 4 фиоки и полица

6.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: бела и сива
Материјал: медијапан медијапан (лакирано дрво)
Големина на производот: 30 x 55 x 82 cm
Тежина на производот: 13,7 кг.

Шкаф с 4 чекмеджета и рафт цени бг

Димензии (Ш x В x Д): 55 x 81 x 30 cm во елегантен бел и рустикален стил, дава пријатен и рустикален шарм. Лесно може да се комбинира со друг мебел и одговара на речиси секоја просторија, како бања, ходник, дневна соба, спална соба итн.

Сите штици се лакирани од двете страни, бојата е мазна и изедначена. Обложените фиоки обезбедуваат многу простор за различни предмети. Дополнително, за сите фиоки нудиме и пластични табли, кои можат да се фиксираат на попречната шипка, за да не ви паднат фиоките при извлекување.

Комодата има стабилна положба, може безбедно да се закачи на ѕидот со вклучената заштита против навалување за да се спречат превртувања.

Во делот на кабинетот со врата има и полица, така што просторот е оптимално искористен. Полицата е прилагодлива во три висини и одговара на висинските барања на различни предмети.

Инструкциите се едноставни и разбирливи. За сите завртки е вклучена дополнителна завртка. И деловите се класифицирани со букви за да се избегне забуна. Затоа, инсталацијата е многу едноставна.

komoda

шкаф за бања

skaf za banja

skafovi za banja

комода

Шкаф

Шкаф с чекмеджета и рафт софија

Шкаф с чекмеджета и рафт бг

Шкаф с чекмеджета и рафт цена

Шкаф с 4 чекмеджета и рафт софија

Шкаф с чекмеджета и рафт цени

Шкаф с чекмеджета и рафт 4

Шкаф и рафт

komoda za banja

Отсечените рачки им дозволуваат на вашите прсти лесно и со помал шум да ја отворат фиоката.

комода за бања

Квалитетен материјал – Издржливите MDF панели со мазна завршница лесно се чистат и можат да ви служат со години.

медијапан комоди

Прилагодлива полица – Внатрешната полица зад вратата има 3 опции за висина за да ги држите сите ваши предмети на различна висина.

Шкаф с 4 чекмеджета и рафт цени

Содржина на пакетот:

Полица за складирање 1 x 4 фиоки
1 x додатоци
1 x Инструкции

 

Детали за производот: Шкаф со 4 фиоки и полица

Боја

Бела, Сива

1 мислење за Шкаф со 4 фиоки и полица

5.0 од 5
1
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Retkost e da se dobie identicno ona sto e prezentirano na slika, sekoja cest!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Шкаф со 4 фиоки и полица
  Шкаф со 4 фиоки и полица

  6.200 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  skaf za banja

  Шкаф за бања

  5.499 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Шкаф за складирање LSC102B01

  Шкаф за складирање LSC102B01

  6.500 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ѕиден кабинет за бања

  Ѕиден кабинет за бања

  4.199 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  6.200 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart