Шкаф

7.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: сива
Материјал: иверица
Големина на производот: 40 x 70 x 85 cm
Тежина на производот: 27,7 kg

комода

ормарМногу простор за складирање:

Шкаф со 2 прегради опремени со врати и прилагодливи полици, 2 дополнителни фиоки и голема маса, овој шкаф нуди изобилство опции за складирање за да ги задоволи вашите различни потреби.

Чистење без напор:

Високите ногарки на оваа комода создаваат доволно простор одоздола, овозможувајќи лесен пристап за роботска правосмукалка и поедноставувајќи го процесот на чистење.

Практично и пријатно за корисникот:

Вратите и фиоките, со нивните закосени рабови, се дизајнирани за лесно отворање. Покрај тоа, шарките на вратите се прилагодливи, обезбедувајќи вратите секогаш да бидат добро порамнети.

Минималистичка естетика:

Елегантните линии и елегантна сива боја му даваат на овој шкаф за складирање минималистичка, модерна привлечност која беспрекорно се вклопува во различни стилови на декор и соби, вклучувајќи ја дневната соба, ходникот, трпезаријата или работната соба.

За дополнителна безбедност:

Вклучен е комплет против превртување за да се прицврсти овој шкаф за дневна соба на ѕидот и да се создаде побезбедна средина за живеење.

шкафен ормар

тв шкаф

шкафови

комоди

шкаф

шкафчиња

Комплет против превртување – Помага да се создаде побезбедна животна средина.

маса

Високи ногарки – Дозволете роботи за чистење да поминат за лесно чистење.

шкаф за складирање

Зајакнете ја структурата на овој кабинет за складирање.

тв комода

Цврсти метални ногарки – Обезбедете стабилност со влошки што не се лизгаат за да го заштитите вашиот под од гребнатини.

шкафче

Содржина на пакетот
1 x шкаф
1 x чанта за додатоци
1 x комплет против превртување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шкаф”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

7.999 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart