Шкаф за чевли

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал на клупата: иверица од Е1 класа
Облога на перничиња: сунгер
Корица: ленена-изглед ткаенина
Големина на производот: 104 x 30 x 48 cm (Д x Ш x В)
Тежина на производот: 20,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување: 150 kg

Шкаф-за-обувки-скопје

skaf-za-obuvki

skaf-za-cevli-ceni

 

skaf-za-cevli-na-popust

Тешко ви се облекуваат чевлите, што ве тера да воздивнете при помислата дека треба да излезете?

Со оваа клупа за чевли со мека перница, можете удобно да седите и да ги врзувате чевлите без напор. Неговиот отстранлив капак од ленен лесно се чисти.

Клупата за чевли има и двојна употреба. Перницата, која е прикачена со кука и јамка, може да се отстрани, што ќе ви овозможи да го поставите уредот вертикално за да добиете полица за складирање што може да послужи како изложба за вашите омилени предмети.

Содржина на пакетот:

1 x клупа за чевли
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

 

5 мислења за Шкаф за чевли

5.0 од 5
5
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Шкаф за чевли photo review
  К****** К*******
  Клупата за чевли е исто како на сликата.
  z***
  Беше навистина добар квалитет и многу лесен за составување и добра вредност
  Шкаф за чевли photo review
  m*****
  Цврста клупа по добра цена како што е опишано, многу тенка подлога за седење ...Повеќе
  Цврста клупа по добра цена како што е опишано, многу тенка подлога за седење но лесна за складирање и лесна за составување
  Шкаф за чевли photo review
  d****** d******
  Ќерка ми купи една од овие и бевме толку импресионирани што го следевме приме...Повеќе
  Ќерка ми купи една од овие и бевме толку импресионирани што го следевме примерот Многу лесно се спојува и е многу цврст. Силно би препорачал
  m**** m**********
  Ми се допадна сè за овој производ. Лесен за градење, добар квалитет и го прав...Повеќе
  Ми се допадна сè за овој производ. Лесен за градење, добар квалитет и го прави мојот ходник да изгледа многу уредно

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Шкаф за чевли
  Шкаф за чевли

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  4.699 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клупа за чевли

  Клупа за чевли

  5.299 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
  Шкаф за чевли

  Шкаф за чевли

  8.299 ден
  (23)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  5.999 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LHS10WT Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart