Сет шанкерска маса и 2 столици

11.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава и сива
Материјал: иверица, метал
Големина на маса: 120 x 60 x 90 cm
Големина на столче: 40 x 30 x 65 cm
Тежина на производот: 28 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на масата: 100 kg

komplet sank i masa

бар маса и 2 столици

шанкерски столици

Комплект бар маса и стола бг

sankerska masa i stolici

Комплект бар маса и стола цена

бар маса и стола

stolici

бар маси

 •  Високата маса има површина од 120 x 60 cm на која лесно може да се стават кифлички, ладни парчиња и свежо цеден сок од портокал. Нарачајте уште 2 шанк столици за да уживате во маса за појадок со 4 лица.
 • Совршено вклопување: Двете столчиња со шипка со димензии 40 x 30 x 65 cm совршено се вклопуваат под шанкот, така што комплетот екстремно заштедува простор, дури и ако купите уште 2 столчиња.
 • Монтирање без пречки: Едноставната структура на столовите и кујнската маса, како и завртките со иста големина овозможуваат брзо и лесно склопување.
 • Што добивате: Комплет маса за бар и 2 столчиња за шанк за да го нагласите вашиот животен простор, интуитивни упатства за лесно склопување и начин да го создадете ќошот за појадок од вашите соништа.
bar masi na akcija

Стабилна структура – Зајакнувањето на потпората на попречната шипка под масата ја прави структурата постабилна.

бар маси на акција

Сет со 2 столици – Дали сте загрижени дека немате соодветни столици? Не се секирај! Доаѓа со 2 столици! Едноставно додадете уште 2 столици!

комплет стол и маса

Не е само како бар маса, туку одлично функционира и како трпезариска маса или едноставно, индустриско биро.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

бар маса и стола комплект

бар маса и стола комплект димензии

barski stolovi i masa

Содржина на пакетот:

1 x бар маса
2 x бар столче
1 x комплет со додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Сет шанкерска маса и 2 столици

Боја

Рустикално кафеава, Сива

2 мислења за Сет шанкерска маса и 2 столици

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. N***** N******
  Лесен за склопување и многу практичен, купив дополнителни...Повеќе
  Лесен за склопување и многу практичен, купив дополнителни 2 столчиња и едноставно е совршен за оброци со неколку луѓе.
  Сет шанкерска маса и 2 столици photo review
  Д******
  Воодушевен сум од овој производ и би го препорачал на сит...Повеќе
  Воодушевен сум од овој производ и би го препорачал на сите 🤩

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет шанкерска маса и 2 столици
  Сет шанкерска маса и 2 столици

  11.200 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Барски Столчиња мк

  Сет од 2 Барски Столчиња

  5.200 ден
  (9)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  бар столици

  Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

  5.300 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  11.200 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart