Сет полици за зачини

2.399 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: природна, црна
Материјал: бамбус, челик
Големина на решетка: 32 x 24,5 x 11,2 cm
Големина на мала решетка: 32 x 24 x 9,5 cm
Тежина на производот: 1,23 кг
Макс. носивост на секое ниво: 3 kg

сет полици полици за зачиниНЕМА ПОВЕЌЕ ХАОС: Овој сет полици за зачини  со 6 нивоа, ги држи вашите зачини лесно при рака и дава уреден изглед за кој сонувавте.

СТИЛСКИ ВО ВАШАТА КУЈНА: Стилски комплет за во кујна! Можете да го ставите на шанкот и да го задржите вниманието на гостите кои што ви доаѓаат.

ЗАЕДНО ИЛИ ОДДЕЛНО: Со продолжен дизајн, лесно е да се приспособи должината на сетот организатор за зачини за да одговара на различен простор или да се оддели во 2 полици на различни места – само пронајдете го вашиот пат, приспособете го складирањето и максимизирајте вашиот простор.

ШАНСА ЗА СЕКОЕ ШИШЕ: Со ширина од 7,6 cm на секое ниво, овој сет за зачини нуди можности за различни шишиња за зачини во вашата кујна;

ШТО ДОБИВАТЕ: сет од 2 цврсти полици за зачини со цврста рамка, дизајн што може да се натрупува и може да се прошири, лесно склопување и едноставен начин да го удвоите.

сет полици

полици

полица

организатор за зачини

сет за зачини

Содржина на пакетот:
– 1 x Сет полици за зачини
– 1 x комплет за склопување
– 1 x инструкции

9 мислења за Сет полици за зачини

4.8 од 5
7
2
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Сет полици за зачини photo review
  К**** С***
  Пристигна погрешна боја, сепак ми се допаѓа белиот, но мн...Повеќе
  Пристигна погрешна боја, сепак ми се допаѓа белиот, но многу добар производ. Мора да го изградите сами, но тоа е релативно лесно со вистинскиот шрафцигер. Го прави она што сакав да го прави и изгледа одлично во кујната.
  Сет полици за зачини photo review
  Џ*******
  Тие работеа навистина добро како мачкини чекори за да и п...Повеќе
  Тие работеа навистина добро како мачкини чекори за да и помогнат на мојата мачка со артритис лесно да влезе во садот за отпадоци. Многу поевтини од опциите што се продаваат како гази за мачки.
  Сет полици за зачини photo review
  Г**
  Го купивме за нашиот бар. Додадовме малку на дното за да ...Повеќе
  Го купивме за нашиот бар. Додадовме малку на дното за да биде иста висина
  Сет полици за зачини photo review
  Х***** Е****
  тој е совршен за мојата колекција на очила.
  Сет полици за зачини photo review
  М******
  Склопувањето беше прилично лесно освен 2 завртки, но може...Повеќе
  Склопувањето беше прилично лесно освен 2 завртки, но можеби тоа беше само мојот шрафцигер. Цврст е и изгледа одлично!
  Сет полици за зачини photo review
  А********
  Практично и практично за склопување. Организирајте и сред...Повеќе
  Практично и практично за склопување. Организирајте и средете ја оставата, чајната кујна. советувам
  Сет полици за зачини photo review
  Џ***
  Без промоција ќе бев разочаран, силен мирис на „пластика“...Повеќе
  Без промоција ќе бев разочаран, силен мирис на „пластика“, но во целина ги исполнува очекувањата, лесен за составување и почитуван опис.
  Сет полици за зачини photo review
  А*******
  само совршен за мојата кујна
  Сет полици за зачини photo review
  Сет полици за зачини photo review
  Сет полици за зачини photo review
  +1
  А***** Б
  Барав дисплеј за да ги ставам моите орхидеи пред прозорец...Повеќе
  Барав дисплеј за да ги ставам моите орхидеи пред прозорецот. Убав е, брзо се склопува и може да се користи за други работи. Јас сум многу задоволен од моето купување. Доставено ден по нарачката.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет полици за зачини
  Сет полици за зачини

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Бар количка

  Бар количка

  4.299 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  канти за ѓубре

  Корпа за отпадоци

  2.999 ден
  (0)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Кујнска полица

  Кујнска полица

  6.600 ден
  (16)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  2.399 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: KCS016N01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart