Сет од три клуб масички

4.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: Иверица, Челик
Голема големина на маса: 58,7×51,9 x45,5cm
Средна големина на маса: 51,2×45,9x43cm
Големина на мала маса: 39,6×35,9x40cm
Тежина на производот: 9,9 кг
Макс. носивост на секоја маса: 20 kg

округли клуб маси

клуб масиРустикален шарм: рустикалните кафеави дрвени површини даваат цртичка од стариот класичен стил, а крутите челични рамки даваат индустриски шмек.

Одделете ги или поставете ги заедно: кога ќе дојдат гостите, одвојте го гнездото од масите и поставете ги низ просторијата за пијалоци и грицкање со лесен пристап; кога луѓето заминуваат, вратете ги назад за да заштедите простор.

Сакате да ја држите чашата вино блиску додека читате книга или ви треба столна ламба покрај креветот во текот на ноќта? Едноставно еден сет може да обезбеди се што ви треба на дофат со 3-те практични маси.

Едноставно затегнете ги завртките и закачете ги ногарките, овие функционални маси за гнездење се подготвени да му дадат брилијантно ажурирање на вашиот дом.

Што добивате: сет од 3 масички со различна големина, паметен дизајн на гнездење, цврста конструкција, лесно склопување и решение за заштеда на простор за дневни соби.

маси за кафе

клуб маса

клуб маси цена

клуб масички

Користете ги трите заедно во дневната соба или разделете ги во различни простории. Во секој случај, ќе функционираат одлично.

маса

Со подобрена структура, челичните ногарки нудат цврста поддршка, како и подобра врска со дрвената површина.

маси

Внесете го вашиот дом со мал рустикален шарм и создадете пријатна атмосфера со овие крајни маси покрај вас.

масички

Содржина на пакетот:
3x Масички (голема, средна, мала)
1 x Комплет за додатоци
1x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од три клуб масички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од три клуб масички
Сет од три клуб масички

4.500 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart