Сет од три клуб маси

4.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 6

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво, метал нерѓосувачки
Голема маса големина: 58,6 x 58,6 x 45 cm
Средна маса големина: 47 x 47 x 42,5 cm
Мала маса големина: 37 x 37 x 40 cm
Тежина на производот: 10,2 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја маса: 20 kg

komplet masickiКомплект от три броя клубни маси VASAGLE бг

 

Комплект от три броя клубни маси VASAGLE цени

Комплект от три броя клубни маси VASAGLE цена

Комплект от три броя клубни маси

Комплект от три броя клубни маси VASAGLE димензија

Рустикален и индустриски дизајн
Рустикална кафеава површина за маса и црна индустриска челична рамка заедно се комбинираат за да создадат елегантен и стилски ефект за речиси секоја просторија.

Ставете ги заедно или одделете ги
Чувајте ги овие модерни клуб масички заедно или одделете ги низ собата – од вас зависи. Тие изгледаат одлично ставени заедно како масичка за кафе или распоредени наоколу како странични масички до каучот или креветот.

Овој производ е лесен за составување и доаѓа со детални упатства.

Обезбедуваме професионална услуга за клиентите пред и по секое купување за да помогнеме со какви било потреби или прашања.

Содржина на пакетот:

3 x клуб маси
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

3 мислења за Сет од три клуб маси

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Ј*****
  Овие масички се неверојатни, многу цврсти, одлични, квалитетни и многу лесни ...Повеќе
  Овие масички се неверојатни, многу цврсти, одлични, квалитетни и многу лесни за склопуваље. Дефинитивно би препорачал да ги купите . Одлични за мали простории и за големи.
  Сет од три клуб маси photo review
  A********* E****
  prezadovolna sum od proizvodov totalno e isti kako na slikite
  Сет од три клуб маси photo review
  М********
  Прво купување од странава и не сум разочарана.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од три клуб маси
  Сет од три клуб маси

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Сет од 2 странични маси

  Сет од 2 странични маси

  4.400 ден
  (3)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.800 ден

  Нема на залиха

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 6
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart