Сет од тоалетна комода и тапацирано столче

12.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Големина на комода: 90 x 40 x 141 cm
Големина на стол: 42 x 28,6 x 42,5 cm
Боја: рустикално кафеава + црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик, стакло, синтетичка кожа, пена
Тежина: 25,7 кг
Максимална носивост на столицата: 150 kg.

Тоалетна шкафче bg

 

Тоалетна шкафче бг

Тоалетна шкафче и тапициран стол бг

Тоалетна шкафче и тапициран стол

Тоалетна шкафче и тапициран стол цял комплект димензии

Содржина на пакетот:

1 x Комода + огледало
1 x Стол
1 x Комплет додатоци
1 x Инструкции

2 мислења за Сет од тоалетна комода и тапацирано столче

5.0 од 5
2
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Сет од тоалетна комода и тапацирано столче photo review
  Preubavo izgleda vo zivo
  Сет од тоалетна комода и тапацирано столче photo review
  Преубаво, елегантно решение особено за во спална соба. Одлична изработка, ...Повеќе
  Преубаво, елегантно решение особено за во спална соба.

  Одлична изработка, убав изглед.

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од тоалетна комода и тапацирано столче
  Сет од тоалетна комода и тапацирано столче

  12.500 ден

  Само 2 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: RVT004B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart