Сет од 2 барски столици EKHO

6.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Сива
Материјал: челик, пена со висока густина, PU (полиуретанска) кожа,
Големина на производ од иверица: 38 x 45 x 66 cm
Вкупна тежина: 11,2 кг
Макс. Капацитет на оптоварување по столче: 120 kg

табуретки за ресторантОвие шанк столици доаѓаат од нашата колекција VASAGLE EKHO – линија на мебел што комбинира синтетичка кожа со богата текстура со префинети шевови.

Седете во удобност:

Пространата површина на седиштата од 38 x 45 x 66 cm на овие кујнски столици, обвиткани во мазна покривка и исполнета со дебела перница од пена со висока густина, нуди одлична поддршка.

Скриени прилагодливи стапала:

Уживајте во стабилност и стил. Овие столчиња, со скриени прилагодливи стапала, обезбедуваат стабилно седење дури и на малку нерамни подови, додека одржуваат рационализиран изглед што ја подобрува нивната естетска привлечност.

Лесно склопување, разновидна употреба:

Со јасни инструкции и обезбедената алатка за склопување, склопувањето на овие кујнски столиџи е лесно. За кратко време, тие ќе бидат подготвени да ја подобрат вашата кујна, трпезарија или да послужат како стилско привремено седиште.

Без напор, чисто и шик:

Навлаката од синтетичка кожа отпорна на вода може брзо да се избрише. Нозете од мат челик се спротивставуваат на гребаници, одржувајќи ја нивната софистицирана привлечност дури и при секојдневна употреба.

фотелји

табуретки цена

детски табуретки

табуретка

табуретки

фотелји и табуретки


Содржина на кутијата:

2 x столици

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 барски столици EKHO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 2 барски столици EKHO
Сет од 2 барски столици EKHO

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Барски Столчиња мк

Сет од 2 Барски Столчиња

5.200 ден
(9)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
столчиња за шанк цена

Сет од 2 столчиња за шанк

7.999 ден
(5)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Сет шанкерска маса и 2 столици

Сет шанкерска маса и 2 столици

11.200 ден
(2)
Select variation
×
Исчисти

6.499 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LBC086G01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart