Сет од 2 стаклени клуб масички

Попуст!

Original price was: 6.100 ден.Current price is: 3.999 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: црна и бела
Материјал: калено стакло,
Челична големина на голема маса: 50 x 40 cm
Големина на мала маса:  40 x 36 см
Вкупна тежина: 7 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја маса: 20 kg

Сет од 2 стаклени клуб масички тркалезни клуб масички

клуб масички

округли маси

округли клуб маси

масички за кафе

клуб маса

маса

Сет од 2 клуб масички

клуб маси

Сет од 2 стаклени клуб масички

Големата масичка е со димензии 50 x 40 cm и малата масичка со димензии 40 x 36 cm; компактната големина погодна за мали или големи простори ви овозможува да го најдете вистинското место за попладневен чај, украси или лаптоп за работа.

Едноставно склопување:

Со јасни упатства и означени делови, ќе го завршите составувањето на овој сет од 2 стаклени клуб масички пред да знаете. Не грижете се ако изгубите завртка, има резервни делови во пакувањето.

Стабилен и силен:

Мешавината од квалитетно калено стакло и цврстата челична рамка го прави овој комплет клуб масички стабилен така што нема да се ниша секогаш кога ќе ја земете шолјата за кафе. Секоја мала маса може да издржи до 20 кг.

Заедно или одделно:

Користете ги 2-те клуб маси заедно за хармонична комбинација во дневната соба за чување домашни растенија. Или користете ги одделно, едната до софата, а другата во спалната соба.

Модерен стил:

Овие сет од 2 стаклени клуб масички во модерен стил за вашата дневна соба внесуваат посебен шмек во вашиот простор со кружни шкрилести сиви врвови и геометриски црни челични основи. Нивниот атрактивен изглед ќе ги импресионира вашите гости.

стаклени клуб масички

округли масички

сет од клуб масички

Отстранлив врв – Горниот дел може да се користи како послужавник за да го носите вашиот попладневен чај каде што сакате – внатре или надвор.

стаклена масичка

Цврста врска – Геометриската челична конструкција е дизајнирана со цврсти врски за да се осигура дека останува стабилна и не се ниша или тресе.

Содржина на пакетот:
1 x голема маса
1 x Мала маса
1 x комплет за склопување
1 x Инструкции

 

Детали за производот: Сет од 2 стаклени клуб масички

Боја

Црна, Бела

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 стаклени клуб масички”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 2 стаклени клуб масички
Сет од 2 стаклени клуб масички

Original price was: 6.100 ден.Current price is: 3.999 ден.

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
модерна клуб маса

Клуб маса

4.799 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Промо Пакер Сет од 2 клуб масички Полица за складирање

Промо Пакет: Сет од 2 клуб масички + Полица за складирање

Од 9.810 ден
10%
(0)

Само 2 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 6.100 ден.Current price is: 3.999 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart