Сет 2 шанкерски столчиња EKHO

8.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Маслинесто зелена и карамелно кафеава
Димензии: 68,5 x 58,5 x 23,5 cm
Тежина на производот: 14,2 килограми

сет шанкерски столицишанкерски столицистолици стол шанкерски столчињабар столицибар столбарски столицишанк столицишанкерски стол бар стол


Овие шанкерски столчиња доаѓаат од нашата колекција VASAGLE EKHO – линија на мебел што комбинира синтетичка кожа со богата текстура со префинети шевови.

Удобност при секое седење:

Лизгајте ја раката преку мазниот капак, а потоа смирете се во потпорниот луксуз на 3,1″ дебела, обликувана пена во 58D. Оваа барска столица обезбедува удобно искуство со седење кое трае, издржувајќи го тестот на времето.

Сигурна стабилност, нежна на подот:

Со цврсти челични ногарки кои формираат цврста основа, надополнета со вртливи стапала за израмнување, бар столови не само што нудат непоколеблива стабилност на нерамните површини, туку ветува и контакт без гребење.

Едноставно склопување:

Процесот на склопување на овие шанкерски столчиња е едноставен: само закачете го горниот дел од столчето на основата. Вашето ново решение за седење ќе биде подготвено да ја украси вашата трпезарија за кратко време.

Без разлика дали е сместена под трпезариска маса или пополнува тесен простор, овие шанк столици совршено се вклопуваат секаде.

 

Детали за производот: Сет 2 шанкерски столчиња EKHO

Боја

Маслинесто зелена, Карамелно кафеава

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет 2 шанкерски столчиња EKHO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет 2 шанкерски столчиња EKHO
Сет 2 шанкерски столчиња EKHO

8.999 ден

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 7
sankerski stolici

Сет од 2 барски столици – EKHO

6.299 ден6.499 ден
(18)
Select variation
×
Исчисти

8.999 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart