Сет од 2 клупи

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: Иверица, Железо
Големина на секоја клупа: 108 x 32,5 x 50 cm
Големина на врвот на клупата: 108 x 32,5 x 1,5 cm
Тежина на производот: 28 kg

сет од 2 клупи

клупа

клупи

сет клупи за седењесет клупи Додадете го овој сет од 2 клупи за маса за да понудите дополнителни седишта, дозволувајќи им на вашите гости да се чувствуваат добредојдени.

Надвор од видното поле: со мала големина од 108 x 32,5 x 50 cm секоја, 2-те внатрешни клупи може да се постават под повеќето маси без да заземаат дополнителен простор кога не се користат; само извадете ги кога се служи вечера!

Едноставен, но квалитетен дизајн: Потребни се само неколку минути за да се состави инженерскиот дрвен врв со заоблени агли на челичната рамка (дебелина 2,5 x 2,5 cm) со засилување на попречната шипка; седнете знаејќи дека сте во добри раце.

Уникатни: Оставете ги зад себе оние столчиња што само се „земаат и ставаат таму“. Овие клупи, со уникатни мат црни квадратни ногарки и рустикален дрвен врв, внесуваат допир на шарм и новина во вашиот дом.

 

 

 

 

 

сет клупи за седење

Содржина на пакетот:
2 x Клупи
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

 

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 клупи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 2 клупи
Сет од 2 клупи

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Трпезариска маса

Трпезариска маса

5.799 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
Трпезариска маса со 2 клупи

Трпезариска маса со 2 клупи

10.199 ден
(1)
Додај во кошница

Само 4 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

5.999 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: KTB33X Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart