Сет од 2 бар столици

8.199 ден8.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Црна и карамелно кафеава
Материјал: гумено дрво, челик, пена гума, PU (полиуретан)
Вкупна тежина: 13,8 кг
Носивост на секоја столица: 120 kg

Избор на две големини:

  • 49,5 x 50 x 87,5 cm (Висина на седиштето од земја: 62 см)
  • 49.5 x 50 x 98.5 cm (Висина на седиштето од земја: 73 см)

шанкерски столицикожна столицамодерни бар столициСедете удобно:

Нашите бар столици имаат ергономско едноделно седиште кое се прилагодува на вашиот грб, надополнето со удобно облога од пена за неспоредлива релаксација.

Цврт потпирач за нозе, заштитен со метал:

Секоја од овие барски столици има метално заштитен потпирач за нозе, дизајниран за издржливост и лесно чистење, дури и кога се гази со чевли.

Елегантно и префинето:

Подигнете ја естетиката на вашиот простор со овој сет од 2 бар столици за шанк, изработени со префинет дизајн на седишта за зглобови и заострени ногарки. Тие ќе донесат допир на модерна софистицираност во секој простор.

Висока стабилност:

Кажете му збогум на нестабилното седење! Нашите шанкерски столчиња имаат цврста челична рамка и прилагодливи стапала, кои обезбедуваат стабилност дури и на малку нерамните површини, заштитувајќи го подот од гребнатини.

Едноставно склопување без мака:

Овие столчиња се дизајнирани со едноставност и доаѓаат со јасни, лесни за следење инструкции кои го прават склопувањето лесно, заштедувајќи ви време и енергија.

стол шанк столици столица бар столици кожни столици барски столици барска столицабар столица

Содржина на пакетот:
2 x бар столици
1 x торба со алатки за склопување
1 x Инструкции

 

 

Детали за производот: Сет од 2 бар столици

Боја

Црна, Карамелно кафеава

Големина

49,5 x 50 x 87,5 cm, 49.5 x 50 x 98.5 cm

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 бар столици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

8.199 ден8.299 ден

8.199 ден8.299 ден

SKU: N/A Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart