Промо пакет: Сет од 4 барски столици – EKHO

- 10%

Од 11.338 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Содржина на пакетот:

4 x Барски столици = 11.698 ден. Бесплатна Достава

Опис на производот:

Боја: Карамелно кафеава, Црна и Маслинесто зелена
Материјал: челик, 58D лиена пена, PU (полиуретанска) кожа, иверица

PU кожа не апсорбира вода, што го прави лесен за чистење.
PU кожата е 100% веганска.
PU кожа може да се направи во различни бои и стилови.
За разлика од кожата, PU кожата не се суши со текот на времето.
Избор на две големини: (51,6 x 51,6 x 76,2 cm) или (49.5 x 49.5 x 63 cm)

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Промо пакет: Сет од 4 барски столици – EKHO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Промо пакет: Сет од 4 барски столици – EKHO
Промо пакет: Сет од 4 барски столици – EKHO

Од 11.338 ден

Од 11.338 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Original price was: 6.299 ден.Current price is: 5.669 ден.

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: promo7 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart