Сет од 3 ѕидни полици

1.900 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5

Опис на производот:
Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, метал
Мала големина на полица: 30 x 12 x 11 cm
Просечна големина на полицата: 35 x 12 x 11 cm
Големина на полицата: 40 x 12 x 11 cm
Тежина на производот: 2,5 кг
Носивост на секоја ѕидна полица: 5 kg

Ако немате место за уште една висока полица за прикажување на вашите украси, фотографии, колекции или кујнски зачини итн,  користете ги овие 3 рустични ѕидни полици во вашата дневна соба за прикажување на вашите семејни фотографии, во бањата за чување сапуни и тоалети или во кујната за зачини како кујнски полици.

полици ѕидни цени

полици ѕидни цена

 

 

dzidni polici ceni

полици за зачини

полици мебел ви

ѕидни полици цени

Содржина на пакетот:
3 x ѕидни полици
1 x клуч
1 x чанта за додатоци
1 x инструкции

 

3 мислења за Сет од 3 ѕидни полици

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Л****
  Прекрасни полици идеални за мали предмети. Исти се како што е опишано. Ги пре...Повеќе
  Прекрасни полици идеални за мали предмети. Исти се како што е опишано. Ги препорачувам.
  Сет од 3 ѕидни полици photo review
  A**** F*******
  Leseni za montiranje i preubavo izgledaat
  V**** M********
  Odlicni

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од 3 ѕидни полици
  Сет од 3 ѕидни полици

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Комплет од 2 ѕидни полици

  Комплет од 2 ѕидни полици

  2.600 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 11
  Ѕидна закачалка

  Ѕидна закачалка

  2.300 ден
  (4)
  Додај во кошница

  Само 6 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ѕидна полица

  Ѕидна полица

  1.999 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  1.900 ден

  Само 7 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LWS33BX Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart