Сет од 20 Закачалки CRW001-20

2.100 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: природна (светло кафеава), сребрена
Материјал: јавор дрво, метална нерѓосувачка кука
Димензии на секоја закачалка: 44,5 x 1,2 x 23 cm
Тежина на 20-те закачалки вкупно: 2,3 kg
Макс. носивост на секоја закачалка: 5 kg

zakacalki-za-obleka-1024x633

Вистински направени без никаков компромис на повидок, овие закачалки од цврсто дрво со природен финиш ќе ја одржат прекрасната форма на вашата облека, дозволувајќи им да изгледаат свежо како штотуку да се излезени од продавница.

Предности на овие закачалки за облека:

  • Мазна, рачно полирана површина која не ја оштетува вашата облека.
  • Висококвалитетното јаворово дрво е силно и издржливо и има висока носивост.
  • Заобленоста на закачалката ги имитира рамената на облеката и ги спречува испакнатините на рамената.
  • Двојна заштита со жлебови против лизгање и гума против лизгање за да се спречи лизгање на облеката.
  • Можат да се вртат за 360°, така што лесно можете да ја свртите облеката без да ја вадите ако ја обесувате во погрешна насока.

закачалки-за-палта

закачалки-за

Drveni-zakacalki

podvizni-zakacalki

zakacalki-za-palta

Содржина на пакетот:

20 x Закачалки

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 20 Закачалки CRW001-20”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 20 Закачалки CRW001-20
Сет од 20 Закачалки CRW001-20

2.100 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart