Сет од 2 трпезариски столици

6.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на секое столче: 46,6 x 36 x 87,1 cm
Големина на седиштето: 39,2 x 36 x 1,5 cm
Висина на седиштето: 45,4 см
Вкупна тежина на 2 столчиња: 12 кг
Макс. оптоварување на секое столче: 100 кг

Трпезариски столици цена

trpezariski stolici skopje

stol skopje

trpezariski stol

Содржина на пакетот:

2 x трпезариски столици
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 трпезариски столици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 2 трпезариски столици
Сет од 2 трпезариски столици

6.299 ден

Нема на залиха

SKU: LDC092B01V1 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart