Сет од 2 странични маси

4.400 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик, инженерско дрво
Големина на производот: 40 x 40 x 50 cm
Вкупна тежина: 8 кг
Макс. Носивост на масата: 20 kg
Макс. Носивост по полица: 5 kg
Тип на соба: Влезна сала, дневна соба, сала, канцеларија, спална соба

Комплект 2 помощни масичкиОвој комплет од 2 странични маси е секогаш покрај вас кога ви треба малку повеќе простор за складирање. Овие 2 маси служат совршено како совети за софа, маси покрај креветот или мебел за складирање канцелариски датотеки и материјали. 2-те решетки полици се прилагодливи, можете да ги склопите хоризонтално или малку да ги навалите. Совршено место за складирање весници, списанија, книги и други предмети.

Уредете го вашиот ентериер со Ironwood.mk автентичен, ретро стил… серијата во индустриски стил внесува карактер благодарение на своите грубости кои ја прават декорацијата поинтересна и заводлива. Доколку ви се допаѓа овој стил, не заборавајте да ги погледнете и останатите производи од оваа палета за да го усогласите целиот ваш ентериер.

Комплект помощни масички

странична маса

Дајте му на вашиот дом урбан карактер или тон од минатите времиња со неговите рустични елементи.

странични масички за спална

Полиците од челична мрежа може да се монтираат или рамни или под агол, што ви дава персонализиран простор за складирање.

stranicni masicki

Мали неправилности на вашиот кат? Прилагодливите стапала можат да ги чуваат масите без нишање.

 

масички димензии

 

 

Содржина на пакетот:

2 x странични маси
1 x комплет додатоци
1 x Инструкции

 

3 мислења за Сет од 2 странични маси

5.0 од 5
3
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. N*******
  Eleganten, lesen za sklopuvanje, ubavo se vklopi so ostan...Повеќе
  Eleganten, lesen za sklopuvanje, ubavo se vklopi so ostanatiot mebel vo stanot.
  Сет од 2 странични маси photo review
  I**** O*********
  Preubavi se voodusevena sum 😇
  П**** П********
  Супер квалитет , лесно за монтажа . Препорачувам !

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од 2 странични маси
  Сет од 2 странични маси

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ноќна маса

  Ноќна маса

  3.599 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 13
  Странична маса

  Странична маса

  4.999 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Странична маса

  Странична маса

  3.200 ден
  (32)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  4.400 ден

  Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LET24X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart