Сет од 2 столчиња за шанк

7.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво, нерѓосувачки челик
Големина на барски столици: 54 x 99 cm
Дијаметар на седиштето: 37 сm
Висина на седиштето: 73 сm
Вкупна тежина: 12,3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по столче: 100 kg

 

бар столици

ИЗБЕРЕТЕ ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ: Удобниот и индустриски дизајн го прави ова бар столче функционално и визуелно да се издвојува од другите во вашиот ресторан или дом, со што столчињата додаваат чувство на автентичност и удобност.

Сè за вашата удобност: комбинирајќи големо седиште со дијаметар од 37 cm, удобен потпирач за грб и потпирач за нозе, овој сет од 2 шанк столчиња ви дава идеална удобност да поминете пријатни моменти околу шанкот.

ОТПОРНО НА РЃА И ГРЕБАЊА: Бар столчињата направени се со висококвалитетно дрво, кое е отпорно на гребаници и не мириса. Лесни се за чистење.

Со компактен дизајн и висина на седиштето од по 73 cm, 2-те столчиња за шанк може да се постават под повеќето високи маси за да не заземаат простор кога не се користат; само извлечете ги кога се служи вечера!

УЖИВАЈТЕ ВО ВРЕМЕТО НА ОБРОК: Ве молиме отворете го пакетот и извадете ги бар столиците за да ги користите. уживајте во удобното седење за само неколку минути. Столчињата се погодни за украсување на вашата дневна соба, трпезарија, бар, канцеларија итн.

Ако ви се допаѓаат овие шанкерски столчиња во индустриски стил, проверете ги другите во оваа серија на Ironwood.mk. Имаме многу опции за совпаѓање кои ќе ви помогнат да го исполните вашиот дом со стилски и функционален мебел.

bar stolovi ceni

bar stolcinja ceni

Сет од 2 столчиња за шанк

 

bar stolcinja

stolici za bar

стол за шанк

столици за бар

set bar stolcinja

бар столици

метална столица

барски столици

бар столчиња

бар столчиња

       Заоблен потпирач за грб

      Заковките околу седиштето додаваат индустриски шмек.

barski stolcinja

Декоративни навртки
Заковките околу седиштето додаваат индустриски шмек.

bar stolovi mk

Удобен потпирач за нозе
Одлична висина за удобно да ги потпрете нозете.

шанк столици

 

Содржина на пакетот:

2 x бар столчиња
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

4 мислења за Сет од 2 столчиња за шанк

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Сет од 2 столчиња за шанк photo review
  Mnogu se ubavi a i cvrsti
  Сет од 2 столчиња за шанк photo review
  Изгледаат одлично
  Ni gi dostavija fala
  Odlicno odgovaraat i cvrsti se za sedenje gi preporacuvam

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од 2 столчиња за шанк
  Сет од 2 столчиња за шанк

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Барски Столчиња мк

  Сет од 2 Барски Столчиња

  5.200 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Сет шанкерска маса и 2 столици

  Сет шанкерска маса и 2 столици

  11.200 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  бар столици

  Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

  5.300 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  7.999 ден

  Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LBC026B01V1 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart