Сет од 2 полици за организирање

1.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4

Опис на производот:

Боја: светло кафеава природна и темно кафеава
Материјал: метал, обработено дрво
Голема полица:  19,5 x 29,7 x 15,5 cm
Мала полица:  18,5 x 29,7 x 13,6 cm
Вкупна тежина: 1,3 kg
Макс. Капацитет на оптоварување на секоја кујнска полица: 15 kg

модерни полици

 

полици за организирање нептун

сет полици за организирање

полици за кујна

сет полицисет полици цени

полици за организирање цени

organizator za kujna

polici za kujna

 

mali-stalazi

Стилирајте ја вашата кујна: Кога инженерското дрво ќе се сретне со цврст метал, добивате шармантен комплет кујнски полици.

Стабилни и издржливи: Поддржани од високо-цврсто обработено дрво и силен метал, полиците можат да држат до 15kg секоја.

Горе, долу, лево, десно: Можете да ги поставите една врз друга, вгнездени, една до друга или во форма на буквата L за да одговараат на вашиот простор.

Што добивате: Сет од 2 цврсти декоративни полици со дизајн што може да се наложува и да се прошири, лесно склопување и едноставен начин да се удвои вашиот простор за складирање.

полица за кујна

Содржина на пакетот:

2 x полици
1 x чанта со додатоци
1 x инструкции

Детали за производот: Сет од 2 полици за организирање

боја

светло кафеава, темно кафеава

4 мислења за Сет од 2 полици за организирање

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. М*** Т******
  Полиците лесно се склопуваат, откако ќе се склопат, се цврсти и нудат повеќе ...Повеќе
  Полиците лесно се склопуваат, откако ќе се склопат, се цврсти и нудат повеќе простор за складирање.
  Сет од 2 полици за организирање photo review
  I******* D****
  Preubavi mali polici gi zedov
  r******
  Подобрен простор на кабинетот. Многу цврсто цврсто ги подига садовите и изгле...Повеќе
  Подобрен простор на кабинетот. Многу цврсто цврсто ги подига садовите и изгледа убаво организирано 👌
  d******
  Овие се со добар квалитет и добро функционираат

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од 2 полици за организирање
  Сет од 2 полици за организирање

  1.499 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Комплет од 2 ѕидни полици

  Комплет од 2 ѕидни полици

  2.600 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Кујнска количка

  Кујнска количка

  4.700 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Ѕидна полица

  Ѕидна полица

  1.999 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  1.499 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart