Сет од 2 клуб масички

6.100 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 18

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна и бела
Материјал: иверица, нерѓосувачка челична рамка
Големина на голема масичка:  50cm x 40cm
Големина на мала масичка: 40cm x 36cm
Вкупна тежина: 8,2 kg
Макс. оптоварување на секоја масичка за кафе: 20 kg

Заборавете на оние масички што се само „земени и ставени таму“. Овие масички со тркалезни врвови и геометриски основи внесува новина во вашата дневна соба. Нивниот атрактивен изглед ќе ги импресионира вашите гости.

Користете ги поединечно или заедно? Од вас зависи. Користете ги 2-те маси одделно во различни простории како странични маси за да ги чувате вашите потреби на дофат или користете ги заедно како комплет за да ја разубавите вашата соба.

Мешавината од квалитетни честички и цврста челична рамка го прави овој комплет округли масички многу стабилен така што нема да се ниша кога ќе ја земете шолјата за кафе. Секоја мала маса може да издржи до 20 кг.

Што добивате: Сет од 2 индустриски модерни округли маси за кафе направени со цврсти челични рамки и квалитетни честички за да и дадат нов изглед на вашата дневна соба.

masi

set masicki

масички мали цени

klub masi

стаклена клуб маса

 

mala masicka za dnevna

masi

клуб масички

масички мали црна

округла клуб маса

 

Изработка на клуб маси

модерни клуб маси

Цврстата челична рамка и врвните честички нудат максимум 20 kg. оптоварување за секоја клуб масичка.

црна клуб маса

Со засилени поврзувачки делови, челичната основа подобро ја поддржува вашата вазна или книги и сл.

бела клуб маса

Рустикален кафеав, црн или бел врв со зрно од дрво ја прави овие клуб масички да бидат прекрасен украс во вашата дневна соба.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

маса за кафе

Поставете го овој сет од 2 масички со различни големини заедно за да создадете посебен визуелен ефект, обезбедувајќи практичност и стил.

масички за кафе

Горниот дел може да се отстрани и да се користи како послужавник, па можете да изберете удобно место за вашиот попладневен чај.

masicki dimenzijaСодржина на пакетот:

1 x голема масичка
1 x мала масичка
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

Детали за производот: Сет од 2 клуб масички

боја

кафеава, бела, црна

21 мислења за Сет од 2 клуб масички

4.9 од 5
18
3
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Moderni i unikatni kakvi sto sekoj bi posakal. Lesni za sklopuvanje so numeri...Повеќе
  Moderni i unikatni kakvi sto sekoj bi posakal. Lesni za sklopuvanje so numerirani delovi ne odzemaat poveke od 20 min. Vi gi preporacuvam. Pozdrav.
  Лесно за составување пристигнаа брзо, многу убави маси дефинитивно би ги преп...Повеќе
  Лесно за составување пристигнаа брзо, многу убави маси дефинитивно би ги препорачале
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Mnogu se ubavi
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Преубави
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Ni gi dostavija prezadovolni sme🥳😊
  Многу убави масички.
  Масите се неверојатни за цената и совршени за мојата дневна соба. Овие беа су...Повеќе
  Масите се неверојатни за цената и совршени за мојата дневна соба. Овие беа супер лесни за составување, сите завртки, парчиња и алатки беа вклучени и ми требаа околу 30 минути да ги составам.
  Квалитетот е 100 проценти...Исто така лесно се склопуваат
  Совршена големина за мојата дневна соба!
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Сет од 2 клуб масички photo review
  +1
  Многу лесно се склопува. Се совпаѓа со естетиката на мојата спална соба.
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Совршен за помал простор. Многу лесно се склопува.
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Горниот дел на масата може да се вади, а хартијата за налепница на штандот не...Повеќе
  Горниот дел на масата може да се вади, а хартијата за налепница на штандот не се отстранува лесно
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Супер симпатичен и модерен изглед! 4 ѕвезди само затоа што беше малку мачно д...Повеќе
  Супер симпатичен и модерен изглед! 4 ѕвезди само затоа што беше малку мачно да се состави
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Сет од 2 клуб масички photo review
  +1
  Масичка за кафе со совршена големина за моето ќоше
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Сет од 2 клуб масички photo review
  +1
  Овие маси ја решија мојата дилема на масичката. Имам многу низок софа кревет ...Повеќе
  Овие маси ја решија мојата дилема на масичката. Имам многу низок софа кревет (висина на седиштето околу 15,5”) и не можев да потрошам многу пари за ниска модерна масичка за кафе. Масите изгледаат одлично со мојата софа. Топло го препорачувам овој комплет доколку имате мал простор и низок мебел.
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Ги сакаме овие масички за кафе, одлично се комбинираат со тепих соба.
  Сет од 2 клуб масички photo review
  Ги обожавам овие маси! Тие се супер мали, но одлични за мали простори! Супер ...Повеќе
  Ги обожавам овие маси! Тие се супер мали, но одлични за мали простори! Супер лесно се составува! Изгледаат скапо! 😍 Единственото нешто што би го критикувал е горниот дел од масата...Посакувам да се навртува наместо да се става само одозгора затоа што продолжува да се лизга дури и со поставените гумени браници на нив. Освен тоа, одлично купување!

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Клуб маса

  Клуб маса

  6.100 ден
  (1)
  Додај во кошница

  Само 1 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Маса од калено стакло

  Маса од калено стакло

  4.600 ден
  (1)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 6
  Сет од три клуб маси

  Сет од три клуб маси

  4.800 ден
  Распродадено
  (3)

  Нема на залиха

  6.100 ден

  SKU: N/A Категории: , ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 18
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart