Сет од 2 ѕидни полици

2.500 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Рустикално кафеава + црна
Материјал: Иверица, железо
Големина на ѕидните полици: ‎60 x 20 x 32 cm
Тежина: 4кг.
Број на полици: 2

ѕидни полици

стенни рафта бг

стенни рафта цена

стенни рафта цени бугаријаАко имате празни ѕидови на кои им е потребна декоративна надградба, овие ѕидни декоративни полици во индустриски стил може да помогнат да се пополни таа празнина.

Тие се совршена надградба за вашиот ѕид за да можете истовремено да го организирате, декорирате и заштедите просторот.

Со овие ѕидни полици можете да го трансформирате вашиот празен ѕид во фантастично место за прикажување на вашите трофеи, рамки за фотографии или играчки;

2-те метални држачи обезбедуваат стабилно и сигурно држење; подобрени цврсти спојници и завртки за поголема сигурност и долг работен век; Секоја полица може да собере до 15 кг.

ПРАКТИЧНО И ДЕКОРАТИВНО: Благодарение на едноставниот дизајн, ѕидната декоративна полица се вклопува во секоја просторија;

Овие две ѕидни полици можете слободно да ги комбинирате на ѕидот, одлична DIY идеја за вашиот дом.

ЛЕСНО ЗА СКЛОПУВАЊЕ: Сè што треба да направите е да ги закачите полиците на ѕидот со вклучените додатоци и тие ќе бидат подготвени за кратко време да го разубават вашиот животен простор.

ШТО ДОБИВАТЕ: 2 ѕидни метални полици од иверица и челик на кои можете да ги прикажете вашите украси во вистинско светло.

Лесно разубавете го вашиот дом со овие ѕидни полици од нашата колекција.

.стенни рафта цени

Содржина на пакетот:
– 2 x Ѕидни полици
– 1 x чанта за додатоци

-Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 ѕидни полици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 2 ѕидни полици
Сет од 2 ѕидни полици

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Комплет од 2 ѕидни полици

Комплет од 2 ѕидни полици

2.600 ден
(2)
Додај во кошница

Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
polici

Сет од 3 ѕидни полици

1.900 ден
(3)
Додај во кошница

Само 7 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Ѕидна полица

Ѕидна полица

1.999 ден
(5)
Додај во кошница

Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

2.500 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LCR01BX Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart