Сет од 2 барски столици LBC069B81

8.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјали: иверица, PU, пена, челик
Димензии на секоја столица: 39 x 39 x 100 cm (Д x Ш x В)
Висина на седиштето/подот: 75,5 см
Вкупна тежина: 10,4 кг
Максимален капацитет на оптоварување на секоја столица: 100 kg

барски столици скопјеж

бар столици мк

barski stoliciНов тренд на столици: рустикален потпирач за грб, едноставна челична рамка и удобна површина на седиштето – овие дрвени барски столови со минималистички дизајн ќе додадат допир на шарм во вашата соба и ќе ви помогнат да го изберете најновиот тренд.

Висок комфор за седење: дали барските столици се само убави за гледање? Се разбира не. Поставено седиште со PU капак, тркалезен потпирач за нозе и низок потпирач за грб – сето ова нуди високо ниво на удобност за седење за да можете да се опуштите и да уживате.

ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ: Добро означени делови, јасни упатства и вклучена алатка за склопување – можете да ги поставите столовите во рок од 15 минути.

Висококвалитетен материјал, безбедно седиште: Овие шанк столици обезбедуваат висока стабилност и безбедност со висококвалитетна иверица и цврст челик.

Може да ги користите каде што ќе посакате: со висина од 100 cm, можете да ги ставите барските столици под вашиот кујнски остров кога не ги користите. Ставете ги на балконот за да се опуштите или користете ги за следната прослава.

шанк столици

бар столици

барски столици

barski stolici na akcija mk

sank stolici

Потпирач за грб за подобра поддршка Добро заоблениот потпирач за грб на оваа столица која добро се прилагодува на вашето тело за да ве поддржува удобно.

sankerski stolici

Седете во удобност – Наполнети со удобно перниче и обложени со мазна синтетичка кожа, овие шанк столици се дизајнирани за максимална удобност.

шанкерски столици

Потпирач за нозе – Потпирачот за нозе со јамка долу нуди сеопфатна поддршка и помага да се создадат соодветни пози за да се намали заморот.

sank stoliciСодржина на пакетот:

2 x Барски столчиња
2 x комплет за склопување
1 x Инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Сет од 2 барски столици LBC069B81”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Сет од 2 барски столици LBC069B81
Сет од 2 барски столици LBC069B81

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Барски Столчиња мк

Сет од 2 Барски Столчиња

5.200 ден
(9)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Сет шанкерска маса и 2 столици

Сет шанкерска маса и 2 столици

11.200 ден
(2)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
бар столици

Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

5.300 ден
(2)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

8.200 ден

Само 1 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LBC069B81 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart