Сет од 2 барски столици – EKHO

6.299 ден6.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: Карамелно кафеава, Црна и Маслинесто зелена
Материјал: челик, 58D лиена пена, PU (полиуретанска) кожа, иверица

PU кожа не апсорбира вода, што го прави лесен за чистење.
PU кожата е 100% веганска.
PU кожа може да се направи во различни бои и стилови.
За разлика од кожата, PU кожата не се суши со текот на времето.
Избор на две големини: (51,6 x 51,6 x 76,2 cm) или (49.5 x 49.5 x 63 cm)

Вкупна тежина: (7,6 кг)
Макс. Носивост: (120 kg)

barski stolici

sankerski stolici na akcija

шанкерски столициОвој сет од 2 барски столици со уникатни скалести потпирачи за нозе е најновиот модел на пазарот. Тие беспрекорно одговараат  од сите големини, нудејќи неспоредлива комбинација на удобност и флексибилност.

Стабилна стабилност, мазна на подот: Со ротирачки израмни ногарки, овие кујнски столици обезбедуваат стабилност на нерамните површини и мазен контакт без гребење, влевајќи мир за тивки пијалоци.

Водоотпорна обвивка од синтетичка кожа која може да се исчисти за миг. Челичните ногарки се отпорни на гребење, задржувајќи го својот софистициран шарм дури и при секојдневна употреба.

шанк столици

бар столици

шанкерски столици

барски столици

шанк стол

шанкерски стол

sankerski stoliciСодржина на пакетот:

2 x Барски столици
1 x комплет за додатоци
1 x Инструкции

Детали за производот: Сет од 2 барски столици – EKHO

Боја

Карамелно кафеава, Црна, Маслинесто зелена

Големина

51,6 x 51,6 x 76,2 cm, 49.5 x 49.5 x 63 cm

18 мислења за Сет од 2 барски столици – EKHO

4.9 од 5
17
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Изгледаат одлично и се многу функционални и цврсти.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  +2
  Одлични за она што ми требаше. Изгледаат добро. Го сакам црното со бели шевов...Повеќе
  Одлични за она што ми требаше. Изгледаат добро. Го сакам црното со бели шевови. Совршена висина за мојот шанк.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Gi sakam ovie barski stolcinja tie se sovršeni. Gi staviv vo kujna porano ima...Повеќе
  Gi sakam ovie barski stolcinja tie se sovršeni. Gi staviv vo kujna porano imav platneni koi postojano se valkaa.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Ми се допаѓа бојата, удобноста и квалитетот. Лесно се склопува. Не се потребн...Повеќе
  Ми се допаѓа бојата, удобноста и квалитетот. Лесно се склопува. Не се потребни дополнителни алатки.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Тие се елегантни и изгледаат добро. Тие се едноставни за составување, цврсти ...Повеќе
  Тие се елегантни и изгледаат добро. Тие се едноставни за составување, цврсти се и издржливи. Дефинитивно ќе нарачам повеќе артикли од Вас.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Stolicite mi stignaa preubavi se, vi blagodaram
  odlicni
  Супер квалитетни барски столици, со исто така квалитетна боја и дизајн. Изг...Повеќе
  Супер квалитетни барски столици, со исто така квалитетна боја и дизајн. Изгледаат предобро!

  Super quality bar stools with a great design and also a quality material and color. They look amazing!
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Одлични бар столчиња за цената!!! Зеленото е многу слатко :) јас ги препорачу...Повеќе
  Одлични бар столчиња за цената!!! Зеленото е многу слатко :) јас ги препорачувам !!
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  +1
  Апсолутно ги сакам овие столици! Совршено за нашиот нов шанк. Многу удобни за...Повеќе
  Апсолутно ги сакам овие столици! Совршено за нашиот нов шанк. Многу удобни за седење!
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Овие столчиња се удобни цврсти и многу лесно се составуваат. Плус цената е мн...Повеќе
  Овие столчиња се удобни цврсти и многу лесно се составуваат. Плус цената е многу добра! Одлична зделка!
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  +1
  Доаѓа со сите алатки што ви се потребни треба. Не е тешко да се склопи. Генер...Повеќе
  Доаѓа со сите алатки што ви се потребни треба. Не е тешко да се склопи. Генерално, многу сум задоволен од исходот.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Цврста, удобна. Убава боја. Издржлива
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  +2
  Беа многу лесни за составување. Многу удобни и изгледаат одлично.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Синтетичката кожа е со добар елегантен изглед. Одличен сет на шанк столици!
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  +3
  Odlicni stolcinja za cenata, dobar kvalitet, ke naracam povtorno.
  Сет од 2 барски столици - EKHO photo review
  Исти како на сликата, супер

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од 2 барски столици – EKHO
  Сет од 2 барски столици – EKHO

  6.299 ден6.499 ден

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  столчиња за шанк цена

  Сет од 2 столчиња за шанк

  7.999 ден
  (4)
  Додај во кошница

  Само 3 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Сет шанкерска маса и 2 столици

  Сет шанкерска маса и 2 столици

  11.200 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  бар столици

  Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

  5.300 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  6.299 ден6.499 ден

  SKU: N/A Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart