Сет од 2 Барски Столчиња

5.200 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјали: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на секоја столица: 40 x 30 x 65 cm
Тежина на секоја столица: 8,4 kg
Макс. оптоварување на секоја столица: 120 kg
Облик: квадрат

2-Бар-стола

2 Бар стола бгСет од 2 бар столици
Уживајте во удобното седење со овој сет од 2 столици. Со класичен индустриски стил со рустикално кафеаво инженерско дрво и мат црна метална рамка, овој сет од 2 столици ќе го надополни разновидниот друг мебел во вашиот дом.

Стандардна висина 
Со висина од 40 x 30 x 65 cm, двете столчиња во овој сет од 2 столици ќе седат удобно под шанкот со стандардна големина. Кога не ги користите, извлечете ги од под бројачот. Кога ќе завршите со јадењето, повлечете ги назад – одлична опција за заштеда на простор.

Издржливи бар столици
Секое столче во овој сет се со потпирачи за нозе кои може  да издржат до 120кг, што ви ја дава потребната поддршка за да јадете удобно и без грижа. Оставете ги вашите стапала да висат или да ги опуштите на рамката на потпирачот за нозе.
2 Бар стола компект цени

бар столчиња цени

Попречните шипки ја подобруваат силната структура и даваат дополнителна стабилност. Затоа, слободно седнете – во добри раце сте.

bar stolcinja na akcija

Имајќи ја предвид вашата безбедност, столиците доаѓаат со заоблени агли за да ве заштитат од случајни удари и гребаници.

bar stolovi na akcija

Со едноставна структура, можете да го направите за 15 минути.

Содржина на пакетот:

2 x бар столчиња
1 x комплет за склопување
1 x инструкции

9 мислења за Сет од 2 Барски Столчиња

5.0 од 5
9
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  A********* R*****
  Preubavi se i kvalitetni
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Лесно се склопува, по 10 минути, само внимавајте да не ги затегнете премногу ...Повеќе
  Лесно се склопува, по 10 минути, само внимавајте да не ги затегнете премногу завртките. Совршено се вклопуваат под островот за да заштедите простор за дополнително седење. Шипка на столиците ги прави удобни за седење за дрвена столица. Чувствувајте се цврсти, но не премногу тешки.
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i******************* т*** Г*****************************
  Овие се удобни, цврсти и совршени за мали области…
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i**********************************************
  Ги нарачав столиците за мојата кујна и тие се совршени. одличен квалитет за ц...Повеќе
  Ги нарачав столиците за мојата кујна и тие се совршени. одличен квалитет за цената и многу брза испорака. столиците беа лесни за составување дури и за 55-годишна жена без вештини за сам да се направи. тие се удобни за седење. многу препорачувам
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i************************ Х***************************
  Брилијантни мали столчиња за шанк, едноставни за градење и лесни за отстранув...Повеќе
  Брилијантни мали столчиња за шанк, едноставни за градење и лесни за отстранување на секакви нишани во нив со малку трпение. Купив неколку артикли од палетата VASAGLE и ми се допаднаа сите.
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i***************************************************
  Добар квалитет, штотуку купив повеќе 2.
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*************************************************
  Прекрасен, лесен за склопување, цврстина и вредност за парите
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i***********************************************
  Доставено на време и многу лесно се склопува. Гледав вртливи шипки, но гледај...Повеќе
  Доставено на време и многу лесно се склопува. Гледав вртливи шипки, но гледајќи како луѓето играат на нив како идиот, решив да ги земам овие. Многу силно и изгледа брилијантно.
  Сет од 2 Барски Столчиња photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** Б*****************************
  Апсолутно сакам над месечината, прекрасен подарок

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Сет од 2 Барски Столчиња
  Сет од 2 Барски Столчиња

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  столчиња за шанк цена

  Сет од 2 столчиња за шанк

  7.999 ден
  (4)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
  Сет шанкерска маса и 2 столици

  Сет шанкерска маса и 2 столици

  11.200 ден
  (2)
  Select variation
  ×
  Исчисти
  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
  бар столици

  Тркалезни бар столици – сет од 2 столици

  5.300 ден
  (2)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  5.200 ден

  Само 5 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LBC65X Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart