Шанкерска маса со држачи

6.499 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 110 x 40 x 90 cm
Тежина на производот: 12,3 kg
Макс. Капацитет на статичко оптоварување Вкупно: 110 kg
Макс. Капацитет на статичко оптоварување на горната површина: 30 kg
Макс. оптоварување Капацитет на полица за складирање: 20 kg
Макс.носивост по метална полица: 30 kgмаса шанкерски маси

шанк Шанкерска маса, држач за шишиња со 2 нивоа и 2 стаклени држачи, сите подигнати со црна челична рамка и панели од честички за волшебен индустриски стил.

Со издржливи иверици и цврст челик, ние ви нудиме шанкерска маса што одговара на исклучителните шишиња црвено вино што ќе ги ставите на неа.

Кога ќе ги видите илустрираните упатства и нумерираните делови, ќе видите дека составувањето на ова парче мебел одговара на вашиот животен стил без главоболки.

Создадете простор на домашен бар со оваа маса за да поминете супер релаксирачки моменти меѓу пријателите и семејството.

шанк нордик

шанк маса

шанк маса со држачи

мебел

Исто како во паб, сега чашите ви се виснати одозгора. Колку прекрасна глетка!

шанк нордик скопје

Наредете ја вашата колекција од шишиња на решетките. Има и полица за чување закуски.

 

изработка на шанкови

Содржина на пакетот:
1 x Шанкерска маса со држачи
1 x комплет за додатоци
1 x Анти-Комплет против превртување
1 x инструкции

 

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Шанкерска маса со држачи”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Шанкерска маса со држачи
Шанкерска маса со држачи

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
Бар маса за послужување

Бар маса за послужување

5.299 ден
(38)
Додај во кошница

Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Висока бар маса

Висока бар маса

4.200 ден
(27)
Додај во кошница

Само 4 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Правоаголна маса
days
0
0
hours
0
0
minutes
0
0
seconds
0
0

Правоаголна маса

Original price was: 5.899 ден.Current price is: 5.499 ден.
7%
(0)
Додај во кошница

Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

6.499 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: LBT013B01 Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart