Ротирачка полица за книги

5.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
полица за книги ротирачка
Опис на производот:

Боја: бела, црна и сива
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 43 x 43 x 158 см
Тежина на производот: 20 kg
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 60 kg

полици за книги скопје полици полица360° Ротирачка полица за книги:

Со својот иновативен ротирачки дизајн, вашата омилена книга е само едно вртење далеку. Страничните жичани штитници обезбедуваат предметите да не паднат за време на ротацијата, а пространите полици со големо растојание безбедно ги сместуваат поголемите книги.

Оптимизирано складирање:

Со димензии 43 x 43 x 158 cm, оваа полица за книги се вклопува во аголот, но може да собере приближно 80-100 книги со просечна големина. Двата дела се одделни и може може да се отстранат за посебна употреба.

Повеќенаменска:

Компактна и стилска, оваа библиотека надополнува различни стилови на уредување на домот, што го прави шик додаток во вашата дневна соба, домашна канцеларија или спална соба.

Безбедна и стабилна:

Оваа ротирачка полица за книги доаѓа со комплет против превртување за дополнителна безбедност. Вклучува и четири прилагодливи стапала за да се обезбеди стабилност, дури и на малку нерамните подови.

Лесно за монтажа:

Со едноставни упатства, етикетирани делови и поедноставени чекори за склопување, поставувањето на оваа самостојна полица за складирање со 4 нивоа е лесно.

сталажи за книги

полица за книги

Ротирачка полица

полица за книга

декоративна полица

полица за скопје

полици за книги цени отворена полица


Содржина на пакетот:
– 1 x Ротирачка полица за книги
– 1 x комплет за склопување
– 1 x комплет против превртување
– 1 x Инструкции

Детали за производот: Ротирачка полица за книги

Боја

Бела, Црна, Сива

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Ротирачка полица за книги”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Ротирачка полица за книги
Ротирачка полица за книги

5.999 ден

5.999 ден

SKU: N/A Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart