Ретро библиотека

6.699 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на произвидот:

Боја: кафеава
Материјал: цврсто рекултивирано дрво
Димензии: 60 x 30 x 120 cm
Со 2 фиоки и ормар со полица и 2 врати
Тежина на производот: 16,8 килограми
Тип на соба: дневна соба, домашна канцеларија, библиотека

Ретро библиотека цени

Ретро библиотека цена

Ретро библиотека јуск

Ретро библиотека икеа

виденов Ретро библиотека

 

Ретро библиотека

Оваа дрвена ретро библиотека ќе биде идеален избор доколку сакате да додадете допир на рустикален шарм во вашиот дом- декор. Оваа декоративна полица за складирање е направена од цврсто рекултивирано дрво кое ги има карактеристиките на разни дрва како махагони, тиково, манго, багрем и друго.

Секое парче од овој мебел е уникатно и малку поразлично од другите. Знаците на истрошеност му даваат на секое парче уникатен изглед и го надополнуваат спектакуларниот винтиџ стил.

Цврстиот горен дел е идеален за прикажување рамки за слики, вазни, корпи со овошје или други украсни предмети. 2-те фиоки и кабинетот со полица обезбедуваат доволно простор за складирање.

retro biblioteka

Содржина на пакетот

1 x Ретро библиотека
1 x Инструкции

 

9 мислења за Ретро библиотека

5.0 од 5
8
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Библиотека која совршено се вклопи во мојата куќа. Беше лесно да се состави с...Повеќе
  Библиотека која совршено се вклопи во мојата куќа. Беше лесно да се состави со јасни упатства. Дефинитивно е одлична и вреди за парите.
  Повторно ми се допадна дизајнот на мојата нова винтиџ стилска единица со голе...Повеќе
  Повторно ми се допадна дизајнот на мојата нова винтиџ стилска единица со голема вредност и цврста, навистина задоволен од моето купување 😊
  Ретро библиотека photo review
  preubav proizvod
  Лесно се склопува, квалитетно парче мебел.
  Ми се допаѓа, имам други предмети од Ironwood.mk
  Ретро библиотека photo review
  Изгледа навистина убаво и не гломазно со добро складирање и полици
  Одличен квалитет добро изработен и лесен за склопување
  Ретро библиотека photo review
  Најдобри како и секогаш 5-ти производ купен до сега Врвен квалитет Прекрас...Повеќе
  Најдобри како и секогаш
  5-ти производ купен до сега
  Врвен квалитет
  Прекрасно изгледа во живо
  Ретро библиотека photo review
  Најдобри

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Ретро библиотека
  Ретро библиотека

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Библиотека

  Библиотека

  7.299 ден
  (5)
  Додај во кошница

  Само 4 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
  Библиотека со 6 нивоа

  Библиотека со 6 нивоа

  5.999 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  6.699 ден

  Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

  SKU: LBC09BX Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart