Промо Пакет: Закачалка и Клупа за чевли

- 10%

Original price was: 7.200 ден.Current price is: 6.480 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Промо Пакет: Закачалка и Клупа за чевли

Содржина на пакетот:

1 x закачалка

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, нерѓосувачки челик
Големина на закачалката: 49,5 x 49,5 x 179 cm
Тежина: 4,46 кг
Носивост на секоја кука: 5 kg
Носивост на секоја полица: 10 kg

 

1 x Клупа за чевли

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 73cm должина x 30cm ширина x 45cm висина
Тежина на производот: 6,8 кг
Макс. Оптоварување на седиштата: 90 kg.

за чевли

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Промо Пакет: Закачалка и Клупа за чевли”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Промо Пакет: Закачалка и Клупа за чевли
Промо Пакет: Закачалка и Клупа за чевли

Original price was: 7.200 ден.Current price is: 6.480 ден.

Original price was: 7.200 ден.Current price is: 6.480 ден.

Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 2.800 ден.Current price is: 2.520 ден.

Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 4.400 ден.Current price is: 3.960 ден.

Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: promo2 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart