Промо Пакет – Шкаф со 4 фиоки и полица и Шкаф за складирање LHC40W

- 10%

Original price was: 10.800 ден.Current price is: 9.720 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Содржина на пакетот:

Полица за складирање 1 x 4 фиоки
1 x додатоци
1 x Инструкции

1 x помал шкаф
1 x чанта за додатоци
1 x Инструкции

skaf za banjaskafovi za banjaшкаф форма новаgolem skafшкаф

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Промо Пакет – Шкаф со 4 фиоки и полица и Шкаф за складирање LHC40W”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Промо Пакет – Шкаф со 4 фиоки и полица и Шкаф за складирање LHC40W
Промо Пакет – Шкаф со 4 фиоки и полица и Шкаф за складирање LHC40W

Original price was: 10.800 ден.Current price is: 9.720 ден.

Original price was: 10.800 ден.Current price is: 9.720 ден.

Само 5 на залиха |Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 6.200 ден.Current price is: 5.580 ден.

Само 4 на залиха |Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 4.600 ден.Current price is: 4.140 ден.

Само 4 на залиха |Бесплатна Достава: 1-2 дена

Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart