Промо Пакет: Сет од 3 ѕидни полици + Комплет од 2 ѕидни полици

- 12%

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.960 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Промо Пакет: Сет од 3 ѕидни полици + Комплет од 2 ѕидни полици

Содржина на пакетот:
3 x ѕидни полици

Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, метал
Мала големина на полица: 30 x 12 x 11 cm
Просечна големина на полицата: 35 x 12 x 11 cm
Големина на полицата: 40 x 12 x 11 cm
Тежина на производот: 2,5 кг
Носивост на секоја ѕидна полица: 5 kg

polici

 

2 x ѕидни полици

Боја: кафеава/црна
Материјал: МДФ (Влакно со средна густина)
Вкупна големина на пеглата: 60 x 20 x 7 cm
Големина на секоја полица: 60 x 20 x 1,5 cm
Тежина: максимум 3,5 кг.
Носивост по полица: 15 kg
Број на полици: 2.

Комплект от рафта

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Промо Пакет: Сет од 3 ѕидни полици + Комплет од 2 ѕидни полици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Промо Пакет: Сет од 3 ѕидни полици + Комплет од 2 ѕидни полици
Промо Пакет: Сет од 3 ѕидни полици + Комплет од 2 ѕидни полици

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.960 ден.

Original price was: 4.500 ден.Current price is: 3.960 ден.

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Original price was: 1.900 ден.Current price is: 1.672 ден.

Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 2.600 ден.Current price is: 2.288 ден.

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: promo3 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart