ПОПУСТ ЗА КОЛИЧИНА: Табуретка EKHO

- 10%

Од 8.998 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Содржина на пакетот:
x табуретки

Боја: Маслинесто зелена, карамелно кафеава и црна
Материјал: челик, 25D пена со висока еластичност, PU (полиуретанска) кожа, иверица
Големина на производот: 40 x 120 x 45 см
Тежина на производот: 7,6 kg
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 300 kg

табуретка

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “ПОПУСТ ЗА КОЛИЧИНА: Табуретка EKHO”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

ПОПУСТ ЗА КОЛИЧИНА: Табуретка EKHO
ПОПУСТ ЗА КОЛИЧИНА: Табуретка EKHO

Од 8.998 ден

Од 8.998 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Original price was: 4.999 ден.Current price is: 4.499 ден.

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: promo5 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart