Промо Пакет: 1X Полица за складирање + 2X Аголни Полици

- 10%

Original price was: 12.000 ден.Current price is: 10.800 ден.

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Содржина на пакетот: 1X Полица за складирање + 2X Аголни Полици

1 x полица – 2X Аголни Полици
1 x комплет за склопување
1 x комплет за фиксирање
1 x инструкции

Пакетот содржи една голема полица и две аголни полици, цена 10.800 ден. со бесплатна достава.

полицааголни полицимебел

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Промо Пакет: 1X Полица за складирање + 2X Аголни Полици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Промо Пакет: 1X Полица за складирање + 2X Аголни Полици
Промо Пакет: 1X Полица за складирање + 2X Аголни Полици

Original price was: 12.000 ден.Current price is: 10.800 ден.

Original price was: 12.000 ден.Current price is: 10.800 ден.

Само 5 на залиха |Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 4.800 ден.Current price is: 4.320 ден.

Само 6 на залиха |Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 3.600 ден.Current price is: 3.240 ден.

Само 3 на залиха |Бесплатна Достава: 1-2 дена

Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart