Промо Пакет: Сет од 2 клуб масички + Полица за складирање

- 10%

Од 9.810 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Содржина на пакетот:

1 x голема масичка
1 x мала масичка

Боја: рустикално кафеава, црна и бела
Материјал: иверица, нерѓосувачка челична рамка
Големина на голема масичка:  50cm x 40cm
Големина на мала масичка: 40cm x 36cm
Вкупна тежина: 8,2 kg
Макс. оптоварување на секоја масичка за кафе: 20 kg

округла маса

 

1 x полица

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: дрво и нерѓосувачки челик
Големина на производот: 56cm должина x 34cm ширина x 137,5 cm висина
Тежина на производот: 11,5 kg

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Промо Пакет: Сет од 2 клуб масички + Полица за складирање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Промо Пакет: Сет од 2 клуб масички + Полица за складирање
Промо Пакет: Сет од 2 клуб масички + Полица за складирање

Од 9.810 ден

Од 9.810 ден

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Original price was: 6.100 ден.Current price is: 5.490 ден.

Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

Original price was: 4.800 ден.Current price is: 4.320 ден.

Бесплатна Достава: 20-27 дена

SKU: Promo4 Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart