Прилагодлива бамбусова полица

4.799 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Природна
Материјал: Бамбус
Големина на производот: 26 x 63 x 185 см
Тежина на производот: 7,8 kg
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 10 kg

полица за бања (1) ПОЛИЦА БАМБУСОптимизирано складирање во бањата: за оние кои сакаат да додадат дополнителен простор во своите бањи, оваа прилагодлива бамбусова полица за складирање преку тоалетот ја менува играта. Го користи максимумот од просторот што инаку би се потрошил за да понуди многу складиште додека ја оживува бањата.

Карактеристики на прилагодливата бамбусова полица:

Огромно складирање: 4 полици, 4 куки и држач за тоалетна хартија ви даваат многу простор за складирање на основните работи во бањата.
Структура од бамбус: Полицата над тоалетот направена од природен бамбус е силна, цврста и издржлива за годините што доаѓаат.
Прилагодливи 3 горни полици: прилагодете ја секоја од нив на 3 висини за да се сместат предмети со различна висина.
Прилагодлива долна лента: поставете ја на 3,7″ или 6,5″ подалеку од подот за да собере разни тоалети.
Разноврсна: Може да се смести и над корпа за отпадоци во кујната.
јасните упатства и етикетираните делови го прават склопот лесно.

Поедноставено склопување: Со поедноставена структура, јасни упатства, етикетирани делови и вклучен клуч Ален, ќе можете да го поставите овој организатор за бањи преку тоалет за кратко време.

Слободно ставете ги вашите омилени на оваа полица во тоалет, бидејќи е направен од обновлив, природен бамбус, кој се одликува со исклучителна цврстина, висока стабилност и трајна издржливост додека дава опуштени, мирни и стилски вибрации.

бамбусова полица

бамбус

Прилагодлива бамбусова полица

полица

прилагодлива полица

организатор

Страничните шипки го спречуваат паѓањето на предметите.

организатор за бањи

Цврст и издржлив бамбус.

Содржина на пакетот:
1 x Прилагодлива бамбусова полица
1 x комплет за додатоци
1 x комплет против превртување
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Прилагодлива бамбусова полица”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прилагодлива бамбусова полица
Прилагодлива бамбусова полица

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
полица на тркала

Бамбусова полица

3.599 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 5
Корпа за алишта

Корпа за алишта

2.499 ден
(13)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 20-27 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Полица од бамбус со 5 нивоа

Полица од бамбус со 5 нивоа

4.500 ден
(0)
Додај во кошница

Само 3 на залиха Бесплатна Достава: 1-2 дена

4.799 ден

Нема на залиха

SKU: BTS041N01 Категории: ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart