Прилагодлива аголна полица за бања

1.800 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: бела
Материјал: цевка од нерѓосувачки челик, ПП пластика
Прилагодлива висина: 85 cm – 305 cm
Големина на триаголен послужавник: 25 cm, 25 cm, 35 cm
Тежина на производот: 1,6 кг
Макс. Носивост на секоја фиока: 3 kg.

polici za banjaАголна полица за бања носи повеќе простор за складирање на најважните работи во вашата бања. Лесно се склопува и не се потребни дупчење и алатки.

Висината е исто така прилагодлива. Макс. висината на оваа полица е 3,05 m. Усвојувајќи го напредниот процес на обложување, цевката е отпорна на ‘рѓа.

Одличен држач за неопходните работи во вашата бања со 4 големи послужавници и 1 шипка за пешкири. Добра стабилност со силната пружинска цевка на врвот и капачињата од двете страни, стабилна е и нема лесно да се сруши откако ќе се склопи.

Регулируема ъглова етажерка за баня бг

полици за бања

mali polici za banja

prilagodlivi polici

prilagodlivi polici

 

 

 

 

полици за бања скопје

polica za kupatilo

Дизајн на одводни дупчиња – Одводните дупки дозволуваат водата во фиоките да истече, одржувајќи ја сува и чиста внатре.

мала полица

Голема издржливост – Макс. носивоста на секој послужавник е 3 кг. Долната фиока доаѓа со држач за пешкири и 3 куки за да ви бидат при рака основните работи за бањата.

мали полици за купатило

Супер силна стабилност – Нозете за поддршка на двата краја на столбот го зголемуваат триењето, што ја прави полицата постабилна.

 

 

етажерка за баня

Регулируема ъглова етажерка за баня цена

 

Содржина на пакетот:

1 x Прилагодлива аголна полица за бања
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Прилагодлива аголна полица за бања”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Прилагодлива аголна полица за бања
Прилагодлива аголна полица за бања

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
шкаф-за-бања

Кабинет за бања

5.899 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
skaf za banja

Шкаф за бања

5.499 ден
(0)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Ѕиден кабинет за бања

Ѕиден кабинет за бања

4.199 ден
(1)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

1.800 ден

Само 3 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: BCB001A Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart