Пренослив гардеробер

3.700 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1

Опис на производот:

Боја: Црна
Материјал: 120 g/m² неткаен материјал, метална цевка од 16 mm, ПП пластичен конектор
Големина на производот: 150 x 45 x 175 cm
Тежина на производот: 5,3 кг
Макс. носивост по полица: 5 kg
Макс. носивост на шината за суспензија: 15 kg.

повеќеслојни гардеробериГардероберот од неткаен материјал ќе даде совршено решение во просторијата полна со облека. Изработен е од ткаена ткаенина што не дише и железни цевки за да се направи постабилен кабинет. Заштитувајќи ја вашата облека од прашина и зафаќајќи малку простор, удобниот и практичен гардеробер ќе се вклопи во секоја просторија!

 

Што ако полицата и капакот од ткаенина се извалкаат? Без грижи! Неткаената ткаенина навистина лесно се чисти и е водоотпорна, па затоа е доволна влажна крпа за да ја избришете.

Преносим гардероб бг

Преносим гардероб цени

garderoberi na akcija

Квалитетни пластични конектори Изработени од квалитетна ПП пластика, овие конектори се издржливи за силно да ги држат сите цевки заедно.

platneni garderoberi

Цврсти метални цевки – Со дијаметар од 16 mm, овие цврсти метални цевки нудат висока носивост, обезбедувајќи долготрајна услуга на оваа гардероба.

гардеробери на акција

Лесен пристап – Врзете го капакот со патент назад со прицврстувачите со кука и јамка за да го држите отворен, што ќе ви овозможи лесен пристап и средување на вашата облека.

органайзер-за-дрехи-димензииprenosni garderoberiСодржина на пакетот:

1 x гардеробер
1 x инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Пренослив гардеробер”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Пренослив гардеробер
Пренослив гардеробер

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
гардеробер на акција

Гардеробер RYG12B

3.999 ден
(0)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 4
Сет од тоалетна комода и тапацирано столче

Сет од тоалетна комода и тапацирано столче

12.500 ден
(2)
Додај во кошница

Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 8
Шкаф за чевли

Шкаф за чевли

8.299 ден
(3)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

3.700 ден

Бесплатна Достава: 25-30 дена

SKU: LSF03H Категорија:
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart