Правоаголна маса

5.899 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2

Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава
Материјал: иверица, железо
Големина на производот: 120 x 40 x 100 cm
Тежина на производот: 17 кг
Макс. носивост на масата: 100 kg

правоъгълна бар маса бг

правоъгълна бар маса цени

Пријатен работен простор
Ставете книга и шолја кафе на оваа маса и отворете го вашиот лаптоп. Овде започнува релаксирачкото работно време.

Агол за складирање
Поставете ги вашите книги, лаптоп, растенија во саксии или други украси на оваа маса за да го прикажете она што го сакате.

Уживајте во пријатен момент
Уживајте во последните зраци на заоѓањето на сонцето, уживајте во овошјето и шолја чај со лимон во близина на оваа маса.

правоъгълна бар маса цени бг

 

Правоаголна маса

 

бар маса цени

 

Содржина на пакетот:

1 x Бар маса
1 x комплет за склопување
1 x комплет против тркалање
1 x Инструкции

Мислења на корисниците

0.0 од 5
0
0
0
0
0
Вашето мислење

Сеуште нема мислења за овој производ.

Оценете го први “Правоаголна маса”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Правоаголна маса
Правоаголна маса

Слични производи…

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Висока бар маса

Висока бар маса

4.200 ден
(20)
Додај во кошница

Само 5 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 3
Сет шанкерска маса и 2 столици

Сет шанкерска маса и 2 столици

11.200 ден
(2)
Select variation
×
Исчисти
Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
странична-маса-цени

Странична маса

3.200 ден
(0)
Додај во кошница

Бесплатна Достава: 25-30 дена

5.899 ден

Само 4 останати на залиха|Бесплатна Достава: 1-2 дена

SKU: LBT12X Категории: , ,
Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 2
Ironwood
Logo
Регистрирај се
Shopping cart