Повеќенаменски шкаф

6.899 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: рустикално кафеава, црна
Материјал: иверица, челик
Големина на производот: 70 x 30 x 81 cm
Тежина на производот: 17,3 кг
Макс. носивост на врвот: 30 kg
Макс. носивост на секоја полица: 10 kg

кабинет

шкафче

шкаф

Повеќенаменски шкаф 3 во 1

шкафови
Дискретно парче мебел со широк спектар на можни примени.

Ако веќе имате шкаф за дневна соба и вградена кујна, единственото нешто што често недостасува е дискретна опција за складирање што може совршено да се комбинира со постоечкиот мебел за да се заокружи целокупната слика.

Оваа елегантна, ненаметлива полица ги исполнува овие критериуми и нуди бројни дополнителни места за складирање за кујна, дневна соба, канцеларија или ходник.

Шкафот во кујната, закачалката на влезот, библиотеката во дневната соба или шкаф со датотеки во работната соба? Што и да одлучите да правите, овој шкаф со 3 отворени полици и 1 затворена преграда ги задоволува сите ваши барања.

ОТКРИЕТЕ ШТО Е ЗАД ВРАТАТА: повлечете го копчето или притиснете нежно за да ја отворите вратата на овој повеќенаменски шкаф; 2-те полици кои се прилагодуваат на висина во внатрешноста обезбедуваат многу простор.

ЛЕСНО СОСТАВУВАЊЕ: Со едноставна структура, нумерирани делови и илустрирани упатства, склопувањето на овој шкаф е лесно.

ВИСТИНСКОТО РЕШЕНИЕ: Повеќето маси се нишаат поради нерамниот под. Но, не грижете се! Нема потреба да ставате нешто под ногарките за да се изедначи. Овој шкаф за складирање доаѓа со прилагодливи стапала за поголема стабилност.

ШТО ДОБИВАТЕ: Индустриски повеќенаменски шкаф за складирање од колекцијата со уред против превртување за ваша безбедност и уште една причина да бидете горди на вашиот дом.

Комбинирајте го плакарот висок 81 cm со друг рустикален мебел Ironwood.mk!

Повеќенаменски шкаф

Содржина на пакетот:
– 1 x кабинет за складирање
– 1 x склопна торба
– 1 x Анти
-Уред против превртување
– 1 x инструкции

6 мислења за Повеќенаменски шкаф

5.0 од 5
6
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Повеќенаменски шкаф photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i***********************************************
  Ова е моето трето парче мебел сега од асортиманот VASAGLE...
  Ова е моето трето парче мебел сега од асортиманот VASAGLE, и повторно е прекрасно!
  Пристигна супер брзо (3 дена дури и кога нарачавте 2 недели) што беше дополнителен бонус!
  Сега ги имаме масичката и библиотеката, а сега и оваа споредна единица! Сите тие изгледаат неверојатно!
  Упатствата за склопување се толку јасни и сè доаѓа нумерирано, така што е супер лесно, успеав да ги направам сите досега сам и не сум експерт за „направи сам“!
  За да ги разјасните сите прашања, полиците (ако го гледате предметот) се на левата страна, а шкафот е на десната страна. Не можете да го замените ова бидејќи дупките нема да се наредат.
  Силно го препорачуваме овој асортиман, мебел со многу цврст и скап изглед за добра цена!
  Повеќенаменски шкаф photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i**********************************************
  Тенок, цврст и пријатен за гледање. Многу лесно се склопу...
  Тенок, цврст и пријатен за гледање.
  Многу лесно се склопува со прекрасни јасни и лесни за следење инструкции на сликата. Доаѓаше со сите алатки потребни за да се состави, освен либела што можеби ќе ви треба ако вашиот под е нерамен.
  Стапалата се прилагодливи (така што нема потреба од подлоги под едната нога за да го спречат да се лула).
  Повеќенаменски шкаф photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i********************* Х**************************
  Одличен квалитет. Лесно се склопува и изгледа фантастично
  Повеќенаменски шкаф photo review
  Повеќенаменски шкаф photo review
  Повеќенаменски шкаф photo review
  +1
  &******* s************************** i************************* s************************** i*********************** С***************************
  Со години барам пристоен кабинет за да се вклопи во овој ...
  Со години барам пристоен кабинет за да се вклопи во овој простор. Воодушевен сум од тоа! Навистина лесен за составување, добро направен и навистина добра вредност за парите.
  Повеќенаменски шкаф photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i***************************************************
  Симпатична, совршена големина за она што го сакав. Го кор...
  Симпатична, совршена големина за она што го сакав. Го користам при слетувањето на горниот кат како складиште за мојата мала бања што е во непосредна близина.
  Најверојатно ќе нарачам повеќе од оваа компанија.
  Повеќенаменски шкаф photo review
  &******* s************************** i************************* s************************** i**********************************************
  Го сакам овој предмет, нарачав полица за книги како толку...
  Го сакам овој предмет, нарачав полица за книги како толку убаво

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Повеќенаменски шкаф
  Повеќенаменски шкаф

  Слични производи…

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  шкаф цена

  Висок шкаф за бања

  5.999 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 1
  Шкаф за подно купатило

  Шкаф BBK143X01V1

  6.299 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Само 2 останати на залихаБесплатна Достава: 1-2 дена

  Додадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  шкаф за бања

  Шкаф за бања

  6.799 ден
  (0)
  Додај во кошница

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  6.899 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart