Поштенско сандаче

1.999 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0

Опис на производот:

Боја: Антрацит сива
Материјал: прав
Обложен челик
Големина на производот: 30,5 x 9,5 x 33,3 cm
Тежина на производот: 1,6 kg

метално поштенско сандаче сандаче за сметкиСпортски квалитетен челик и брава со бакарно јадро со заштитно капаче кое не е лесно да рѓосува, ова поштенско сандаче нуди квалитетна заштита на вашата пошта, додека неговиот извонреден стил ви овозможува да примате објава на убав начин. Табличката со имиња е исто така погодна ако сакате да го ставите вашето име на неа.

Поштенското сандаче вклучува држач за весници што дава простор за испорака на вашите пакети – весници, каталози и списанија.

Лесно склопување: со вклучените завртки, завртки за проширување и гумени разделници, ќе можете лесно да ја закачите оваа кутија за писма во близина на вашата влезна врата или трем.

Стилско метално сандаче со квалитетна брава и клучеви што нуди безбедно засолниште за вашата пошта и весници додека ја украсува надворешноста на вашиот дом.

пошта

сандаче

ѕидно поштенско сандаче

Поштенско сандаче

Содржина на пакетот:
1 x поштенско сандаче
1 x чанта за додатоци

6 мислења за Поштенско сандаче

4.8 од 5
5
1
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Поштенско сандаче photo review
  И***
  Лесно се вклопува со вистинските алатки. Одржува пост сув...
  Лесно се вклопува со вистинските алатки. Одржува пост суво и безбедно. Го спречува кучето да се налути и да го џвака сандачето. Пољубезен кон поштарот.
  Поштенско сандаче photo review
  Ф*
  Оваа поштенска кутија изгледа одлично, работи одлично - к...
  Оваа поштенска кутија изгледа одлично, работи одлично - комплимент за нашиот влез - одговара на нашата врата
  Поштенско сандаче photo review
  П******
  Добар квалитет
  Поштенско сандаче photo review
  е* К****
  Лесно се поправа кутија со убав изглед што одговараше на ...
  Лесно се поправа кутија со убав изглед што одговараше на нашата врата 😁
  Поштенско сандаче photo review
  R*
  Како што е опишано и на сликата, лесно се прицврстува на ...
  Како што е опишано и на сликата, лесно се прицврстува на ѕидот, функционира како што треба
  Поштенско сандаче photo review
  m*********
  Добар производ, изгледа навистина убаво

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Поштенско сандаче
  Поштенско сандаче

  1.999 ден

  Бесплатна Достава: 20-27 дена

  Категорија:
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart