Помошна масичка со приклучоци

3.299 ден

Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
Опис на производот:

Боја: Винтиџ кафеава/црна.
Материјал: Дрвена иверица, челик.
Големина: 30 x 34 x 58 cm
Тежина: 5,7 кг.
Макс. Капацитет на оптоварување по полица: 10 kg.
Макс. Вкупен капацитет на оптоварување: 30 kg

странична маса помошна странична маса помошни масичкиПомошна маса со приклучок:

Оваа помошна масичка има интегриран приклучок со 2 порти за наизменична струја, 2 USB порти и кабел за полнење од 2 m што ви овозможува да ги напојувате вашите уреди без да го напуштате седиштето.

Детали за размислување:

Хоризонтална лента за лесно полнење; јазот помеѓу струјната лента и плочата на масата обезбедува уреден премин за вашите кабли. Управување со уредни кабли наместо заплеткани кабли.

Се си има свое место:

Светилка на површината, далечински управувач на средната полица и омилени книги на долната полица – со оваа помошна масичка од 3 степени, ги имате добро организирани сите предмети што ви требаат.

Робусна и стабилна:

Со челична рамка, висококвалитетна иверица и прилагодливи стапала, секоја полица од овој кабинет покрај креветот може да собере до 10 kg.

Заштеда на простор: со големина од 30 x 34 x 58 cm, оваа тенка странична маса одговара совршено во малиот простор помеѓу две тапацирани столчиња или до креветот.

странична маса со приклучоци

странична масичка со приклучоци

помошни маси

помошна масичка

маса со приклучоци

Содржина на кутијата:

1 x Помошна масичка
1 x пакет со додатоци
1 x инструкции 

4 мислења за Помошна масичка со приклучоци

5.0 од 5
4
0
0
0
0
Вашето мислење
Сите Најкорисни Највисоки оценки Најниски оценки
 1. Помошна масичка со приклучоци photo review
  М**** Н
  Брза испорака, добро спакувана, добри упатства за склопув...Повеќе
  Брза испорака, добро спакувана, добри упатства за склопување a la Ikea, може да се постави за околу 20 минути со вклучените алатки. Добар квалитет, уредно завршен, изгледа вредно. Јас сум воодушевен.
  Помошна масичка со приклучоци photo review
  П*****
  Многу убава масичка. Пакетот пристигна малку оштетен, но ...Повеќе
  Многу убава масичка. Пакетот пристигна малку оштетен, но се е многу добро спакувано и заштитено (полистирен, пластична фолија итн...) без оштетувања. Монтажата е многу едноставна, а резултатот е прекрасен. Контактирав со сервисот за уште еден мебел, и беше многу брзо да се одговори и да се реши проблемот. Мислам дека го купив од овој продавач.
  Помошна масичка со приклучоци photo review
  К******
  Откако веќе добив многу од оваа колекција, постојано вела...Повеќе
  Откако веќе добив многу од оваа колекција, постојано велам дека е совршена! На крајот од каучот, вградените приклучоци се одлична идеја, без жици наоколу. Искрено врвот Васагле!!!
  Помошна масичка со приклучоци photo review
  Н***
  Го користам како ноќна маса и ми се допадна се, презентац...Повеќе
  Го користам како ноќна маса и ми се допадна се, презентација, корисност, воодушевен сум ти благодарамГо користам како ноќна маса и ми се допадна се, презентација, корисност, воодушевен сум ти благодарам

  ВАШЕТО МИСЛЕЊЕ

  Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

  Помошна масичка со приклучоци
  Помошна масичка со приклучоци

  3.299 ден

  Бесплатна Достава: 25-30 дена

  SKU: LET375B01 Категории: ,
  Додај во омилениДодадено во листата на омилени.Removed from wishlist 0
  Ironwood
  Logo
  Регистрирај се
  Shopping cart